reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Szczecinianki ze swoimi Skarbami

Dzień Doberek:-)
Dała mi córcia pospać;-) uwielbiam te chwile zaraz po przebudzeniu, przytulanie, uśmiechy, mruczenie i 'gadanie' Zuzi :-D to daje kopa na caly dzień.
O wlasnie mi tu w komorke zagląda co do Was pisze Hehe.

Ewon jak się nazywa twój lekarz? Chodzisz na Wojska Polskiego? Jesli tak to cos czuje ze to dr Ugorna :-p
 
reklama
buuteflay na wojska ale moja to kowalska była jedna z najlepszych lekarzy w zachodniopomorskim.ale juz cos sie jej odwidziało:( ja tez uwielbiam jak Damian mnie budzi buziakami a jak był malutki to gaworzył tak głośno żebym wstała,a ja miałam taki sen ,ze jak tylko zaczał wierzgac nogami to ja juz sie budziłam a spał w łóżeczku:D

wogóle to moj damian ostatnio podchodzi do kazdego wypina pupe i baka specjalnie puszcza i ucieka heheh a najczesciej tatusiowi hehehe geniusz mały hehe
 
didi bardziej śnieg z deszczem, ale jeszcze za ciepło jest żeby śnieg poleżał- wszytsko się zaraz topi, a szkoda, bo wolę śnieg niż deszcz.
Już nie mogę się doczekać kiedy się zrobi biało :)
 
Masz racje Czarodziejko, to taki niby śnieg, ale chyba ze 2 stopnie ciepła jest więc sie Nie utrzyma. Ja też wolę zimę niż deszczową jesień...
Hmm dziewczyny kiedy moge 'przeprowadzić' Zuzię z gondolki do zabudowanej spacerówki? Mam wózek Firmy Skrzat. Taki jak baby merc Agat Lux. Są na allegro. Kurcze Zuzia juz ledwo mieści sie w gondole. A w spacerowce mamy 3 poziomy chyba. W tym całkiem leżący lub w pół leżący. Tylko czy jej zimno nie bedzie? Czy wygodnie? Czy mi uśnie i nie bedzie rozdzierać pysiaka na całe osiedle? Ech:-p
 
My tez juz nie mozemy doczekac sie lepienia balwana itp.:-)
Nasza mala od samego poczatku nie jezdzila w gondoli. Od samego poczatku w spacerówce. Tylko, ze tutaj nie ma takich mrozów jak w PL, w przeciwnym razie napewno by bylo dziecku za zimno. No ale jesli dzidzia jest juz za duza do gondolki to nie ma co jej "upychac" na sile.:-)
 
butterfly bylismy w zdrojach u dr.Zacha.A rodzinnego mam na Bukowym,tez super lekarz!
do oklulisty tez bedziemy z mala szly prywatnie na osiedle majowe.
pozdrawiam dziewczyny:)
 
Butterfly mi też Szymon szybko przestał się mieścić do gondoli, ale jakoś tak u nas się złożyło, że wózek był mało potrzebny i jakoś w marcu dopiero wyciągnęliśmy spacerówkę.
Może poszukaj jakiegoś fajnego i ciepłego śpiworka do wózka.

Mona do okulisty idziecie tam koło kościoła na Iwaszkiewicza?
 
Właśnie chyba poszukam z tym że Zuzia szybko się rozgrzewa, a kombinezon ma taki na misiu.. Ach no ciezko tu ocenić czy zimno jej bedzie czy ciepło. I w jakiej pozycji ją wozić. A najgorsze w tym wszystkim jest to ze obrazila sie ostatnio na wózek. I jak oparzona krzyczy gdy ją w niego włoże:-( i uspokoić ją to nie lada wyczyn. Jeśli widziałas czarodziejko niebiesko czarny wózek pędzący przez osiedle na sygnale, i trzęsący się na boki od kołysania to napewno ja z Zuzia Hehehe. Ciekawe czy juz sie mijalysmy gdzies na ulicy...
 
reklama
Butterfly pewnie się mijałyśmy- ja śmigam teraz z zielonym espiro magic 4 ;) Chociaż co raz częściej Szymon chodzi za rączkę :)
Mi też Szymek strasznie się darł w wózku, pamiętam jak kiedyś jeszcze na niebuszewie niosłam go z kasprowicza... masakra
Chociaż jak wsadziłam go do spacerówki zamontowanej przodem to było lepiej, a odkąd zmieniliśmy wózek to już problemu prawie nie było. Chyba ten mu bardziej podpasował :)
 
Do góry