reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Święta, PREZENTY :) i takie tam :)

pyzuncia -to juz mlodziez na karte komorek nie chce??? :baffled: Ja mam komorke na karte- od 7 lat ten sam numer... Tylko modele aparatow zmienialam :-)
 
reklama
o nie pomyslałam ze moze byc na kartę :) :szok:.
Dla 16sto latka moze jakas gre na kompa - no tylko one tanie nie sa :( teraz wyszedł wiedzmin - a moze jakby sie kilka osób zlozyło) :-)
 
Może jakiś fajowy t-shirt albo wode, bo chłopaki w tym wieku lubią się pachnić w nadmiarze


Masz rację Gosiu T-shirt jest ok na ten wiek, z wodą miałabym chyba problem co do zapachu wiesz jacy oni wybredni:szok:.
Gra za droga jak na mój budżet bo ja dam mu kase i dołożę jakis fajny podkoszulek.

Dzia:-).
 
Myszko świetny prezent dostanie Jasiuo i bedzie na pewno przeszczesliwy a ze dostanie go troszkę po świetach to mu różnicy nie zrobi reszta prezentów wynagrodzi mu ten drobny szczegół

tak Aniu dla 16 latka koszulka i kasa bedzie ok

a czytałyście może Mary Poppins? ja tak i bardzo te jej perypetie lubiłam

pyzuncia no tak ale na karte moze też byś musiała ładować?:-p
 
dzwoniłam wczoraj do mamy tej dziewczynki -oj oj głosno mnie rugała za taki prezent ale nic nie podpowiedziała :( chyba jej powiem ze jak nie napisza listu do mikołaja :) to dostanie telefon z karteczka od mikołaja "za rachunki płaci mama i tata mikołaj nie bierze odpowiedzialnosci :)
 
wiecie co? Uwazam ze naprawde zrobilam dobry interes - ten chodzik-pchacz w sklepie chicco kosztuje 189zl :szok::szok::szok: A ja dalam 76zl :-) Mam nadzieje ze naprade jest w bardzo dobrym stanie :-)

Mary Poppins bardzo lubilam. Pewnie dlatego tez bylam potem opiekunka do dzieci w Anglii :-D
 
reklama
Do góry