reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

dziewuszki super że wizyty udane! ja już mam stracha przed jutrzejszą - jak zawsze .. jakoś na każdej wizycie czegoś złego się dowiadywałam i taki strach już pozostał :-( ale mam nadzieję że wszystko będzie ok ;-) 3mam kciuki za wszystkie nasze wizyty ;-)
 
reklama
Green cudne wieści i idealny wagowo chłopczyk:) A co do zasłaniania buźki to mój też tak wiecznie robi, co lepsze, nakłada na buzię stopy i ręcę i mój lekarz musi je wycinać, czasem wchodzi w wiązkę i dlatego buźka często jest niewyraźna...


Madzia tez mi się wydaje, że tak trochę zlali sprawę bo Polacy, oj i to mnie właśnie zawsze napawało obawą do życia za granicą, że my jako naród zawsze gdzieś tam będziemy traktowani jak wieśniacy, biedacy itp. itd.........szkoda pisać......, a wiadomo, że najlepsi naukowcy pochodzą z Polski, tylko fakt faktem w naszym kraju życie jest bardzo trudne i brakuje normalnej klasy średniej...albo ludzie opływają w luksusy, albo żyją od miesiąca do miesiąca....




Alicja32 no to duża już perełka.....


Caroline kciukasy za wizytkę...
 
Milusia zgadzam się z Tobą....Niestety ale wciąż czasem czuję się tutaj gorsza z racji tego, że jestem Polką. W sumie, to już nawet do tego przywykłam, ale w takich sytuacjach jak z tym usg.....to po prostu boli:blink:

Caroline powodzenia jutro i nic się kochana nie martw. My kciuki potrzymamy, a Ty szybciorem wracaj do nas z dobrymi wieściami:happy2:

No i jeśli któraś z babeczek jutro....a w zasadzie już dziś ma wizytę, to POWODZENIA:-)
 
Gratuluje udanych wizyt :)))
Magda z uk bardzo nieladnie was potraktowali, pamietam jak my do uk pojechalismy, akurat znajoma byla w ciazy i co wizyta to pytali ja czy aby niechce usunac i czy napewno tak jakby ja chcieli namowic i tez miala wrazenie,ze tylko dlatego,ze jest Polka :/
 
Byłam wczoraj u gina i wszystko ok, także kamień spadł mi z serca aż zahuczało :)
Młody waży ok 1,2 kg:szok: nie sądziłam, że tak urósł.
Szyjka 4 cm ok. Tylko jakaś infekcja pochwy mi się przyplątała ( grzybicza- ponoć częste w ciąży), ale to ma niczemu nie zagrażać. Młody (skomplikowana kwestia imienia i na razie najłatwiej mi tak o nim pisać) jest ułożony główką do góry dupką do dołu, ale ponoć ma jeszcze czas żeby się przekręcić.
Hania ze mną była na USG nie bardzo wiedziała co widzi, ale była niezwykle dumna i podobał jej się fotel, na którym siedziała i jako moja "asystentka" ma zaproszenie na kolejną wizytę.
Jesem w 22 tyg ciąży zrobię suwaczek, ale jeszcze to zbyt skomplikowane dla mnie :)
 
Magduś w 22 tygodniu mały waży 1,2 kg? To wychodzi chyba termin na luty? Dobrze, że wszystko w porządku :) teraz będziesz mieć asystentkę.
Caroline jak było na wizycie?
 
06.11
Alicja32godz.9.30
07.11
Deszczyk godz 13:00 USG
caroline godz 16:30 wizyta
08.11
Deszczyk godz. 11:40 wizyta

caroline godz. 16:00 usg
09.11
januarkagodz.9:00 poradnia diabetologiczna
12.11
Natal84- 8:00 usg
biłkabdg godz. 10.20 - ginekolog +USG
14.11
januarka wizyta - usg
gosia081145
wizyta
15.11.
elisse godz. 8.30
ada1989godz. 9.30
Czarni godz.12.50
Dorotqua godz 15:00
Dotka85 godz. 19.30 USG
20.11
Indziorka godz. 14:00 wizyta(+Usg?)

21.11
Dotka85 godz. 19.30 wizyta
Magda-z_uk godz.9.00 wizyta
22.11
Marzenixx godz. 15:00
23.11
Kropka87 godz. 19:30
28.11

ada1989 godz. 9.10 sprawdzenie łożyska
 
reklama
Do góry