reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

Hej!!! Ja ku po wizycie
skurczow brak, wszystko szczelnie zaklejone , na KTG mały szalał nie dał serducha posłuchać, usg to zrobiła żeby pokazać ze nic się nie otwiera, widziałam tylko główkę bo mały leżał do dołu. Nie mam sie czego bać wszystko prawidłowo, następna wizyta 12.11 już z pełnym usg .
Marta- oszczędzają sie będzie dobrze wiem ze cieżko ale nie denerwoj sie bo to najmniej teraz potrzebne!!!
 
reklama
Kobietki moje stycznióweczki poczytałam was trochę.
Marta i Indziorka macie trzymać się i dzidziusie i odpoczywać...leżakować i nic nie robić.
Poza tym życzę udanych wizyt i extra foteczek z USG, aby pociechy piękniepzoowały do ultrasonografu :-D;-):tak::-):-)
 
Marta wszystko będzie dobrze.
Dziewczyny leżakują już od kilku tygodni i się trzymają.
Z Tobą tez będzie tak samo tylko się nie stresuj.

A tym u których wszystko ok gratuluje udanych wizytek
 
Badania w normie :) I kamień z serducha, że krzywda mojej księżniczce się nie dzieje:) czyli wizyta planowa na 20.11 :p Z rozejściem to oszczędzam się ile mogę, ale ile można leżeć :D lekarka mówiła, że może "zwolnienie tempa" na razie wystarczy i na to liczę;) biłka nie mogę wszystkiego odpuścić, bo jesteśmy ze swoim sami, a on wszystkiego sam nie ogarnie... :)
 
Jestem trochę w tyle, bo sporo się u mnie działo- w sensie poza ciążowym ;). Na szczęście już wyszło wszystko na prostą i mogę nadrobić zaległości :). Przepraszam, że nie odniosę się do każdej wizyty z osobna, ale nie dam rady ;).
Cieszę, że z tych wizyt zupełnie udanych i oby tylko takie były :).
Za te nie do końca udane trzymam kciuki, żeby wszystko się naprawiło :). I nie stresować się dziewczyny! :)
Teraz się sezon na infekcje zaczyna, więc i mocze kiepskie- oby żurawinka szybko Wam pomogła :).

Malinka
śliczna Kruszynka :))).
Milusia Maluszek słodko wygląda jak śpi :))).

Dzisiaj byłam na wizycie. Wszystko jest w porządku, serduszko ładnie bije :). Mały rośnie razem z brzuchem :))). I od początku ciąży przytyłam równiutkie 9 kilo. Dostałam L4 na własne życzenie, bo już mi ciężko było wysiedzieć w biurze te 8 godzin. Także muszę się pilnować, żeby się za bardzo nie rozleniwić ;).
A na siku to w nocy wstaję co najmniej 2 razy. I Młody potrafi mnie w nocy kopniakami obudzić ;). Taki mały przedsmak tego, co to będzie się działo jak już Szkrabek będzie na świecie ;)).
 
Marta87 trzymam kciuki co by wszystko ładnie przebiegało. A Ty się trzymaj cieplutko i odpoczywaj:)

Indziorka cieszy niezmiernie, że u Was wszystkie badanka ok !

A ja dziś po USG.

I po każdej wizycie jestem co raz bardziej w szoku.

Waga dzidziusia 2166g +/-160 g. Pani Doktor po dwa razy mierzyła obwód główki, brzuszka, kości itd. Ale jak nic wychodziło z parametrów, że to 33 tc +/- kilka dni. I oczywiście termin po tych parametrach 15.12 o_O
Wiadomo termin z początkowych usg najbardziej wiarygodny, co nie zmienia faktu, że dzidziuś sporo waży, normalnie szok dla mnie osobiście.

Oczywiście wszystko ładnie dzidziuś, łożysko...

Pozdrawiam :)
 
reklama
Afja jak sama mówisz, termin wyznaczany z pierwszych tygodni, bo wtedy dzidzie rozwijają się tak samo:p a później jedne większe, drugie mniejsze, najważniejsze, że wszystko z Wami w porządku :) To odpoczywaj teraz trochę i później wszystko poukładasz w tych pięknych mebelkach co zamówiłaś ;) Masakra, jakbyś miała 15.12 urodzić to jest dosłownie lada chwila :D

natal dobrze że wszystko w porządku :) Rośnijcie zdrowo :)
 
Do góry