reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
Anetka duża już dzidzia jest, super że rośnie:-) i obyś dotrwała do stycznia, trzymam mocno kciuki, może aparat się myli co do wagi?no nie wiem
Indziorka super wieści, dobrze że wszystko w porządku:-)
marta odpoczywaj kochana:)

powodzenia jutro na wizytkach :)))
 
Ja się melduje..
Wczoraj na wizycie ok.. Już wiemy co będzie i nie powiem ogromne zaskoczenie dla nas.. Jednak bedzie CHŁOPAK.. Lenka zawiedziona.. Stara się uśmiechaćale widać, żeliczyłana siostre.. A ja byłam na 100% przekonana, że to dziewczynka a tu taki psikus:-D:-DAle sama widziałam i siusiaka i jajka więc nie ma mowy o pomyłce:tak::-)
Mały waży już+- 1770g więc duży jest..I dalej idzie swoim tempem czyli jest ponad tydzien starszy:tak::-) z USG wychodzi 31 tc:tak:
Najważniejsze, że zdrowy:-)
 
Dotka ja wolalam i obstawiałam nawet druga córe;-)A tu taki psikus:-D najważniejsze,żęby maluch był zdrowy:-)teraz nic innego się nie liczy:-)
 
No to Ci niespodzianka gratuluję synka!! Powiem ci że byłam i jestem pewna córki ale jak to presja innych o wyglądzie urodzie o brzuszku każdy mi mówi że to będzie syn i sama już zaczełam sie zastanawiać... Jak będę na wizycie powiem jej żeby mi pokazała na usg że to dziewczynka bo jednak zobaczyć to na własne oczy jest lepiej niż tylko mówić tak dziewczynka ;-)
Powodzenia na dzisiejszych wizytach !!
 
reklama
Czarni to u nas znowu było tak, że brzuch mam niemal identyczny jak z Lenką w ciąży:-D.. Choć smaki troche inne..
No ja widziałam i jajeczka i siusiaka więc to na bank musi być chłopiec:tak::-) Ale tak jak piszesz lepiej niech lekarz dokładnie Ci pokaże.. Chociaż jak mi u Lenki pokazywał gin wargi sromoweto ja tam nic nie widzialam heheh:-D
 
Do góry