reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
Ja po wizycie, która była 2 października w miare ok.. Z maluchem wszystko w porządku.. Gorzej ze mną - jakoś tak fizycznie mi cięzko..
A i mam do Was pytanie.. Jak czytałam swoje badanie moczu to była tam jedna pozycja dziwna taka.. Było napisane Krew (+) w książeczce też mam tak wpisane ale ginka nic na to nie powiedziała.. Może spotkałyscie się z takim czymś??

08. 10
monika2222 godz. 16.00
madziamadzia godz. 17.20
09.10
Alicja32 godz.9.30
arbuz
godz.16.00
10.10
elisse godz.18.00 (USG 3D)
11.10
Deszczyk godz.9.40 (wizyta)
13.10
Magda_z_uk godz. 10.30 (USG 4D)
Dotka godz. rano (glukoza)
15.10
Czarni godz. 11:00
Afja-Anetkagodz. 17:30 usg4d
16.10
Biłkabdg godz: 9:20 ( ginekolog + USG )
17.10
caroline godz. 15:15 (wizyta)
elisse godz. 8.30
18.10

Dorotqua godz. 15:00
23.10
EmiliaM godz. 13:00
M@linka godz. 15.00
24.10
Magda_z_uk godz. 9.40 (USG + wizyta)
25.10
Afja-Anetka godz. 18:20 wizyta + usg
agaagaaga14 godz.16.00 wizyta+usg
26.10
Indziorka godz. 13:40 wizyta(+USG?)
20.11
Indziorka godz. 14:00 wizyta(+Usg?)
30.11
baska201 godz.10.30 (wizyta + USG)
 
Cześć
Ja już po wizycie. Mój synek na pewno jest chłopcem bo dzid jeszcze wyraźniej było widać. Siedzi sobie w poprzek więc dlatego raz z góry raz z dołu mi przywala kopniaczki. Ma już 906 gram czyli jeszcze raz taki co ostatnio. Cały i zdrowy łapał się za uszy i buźkę i strasznie się wiercił. Mam piękne zdjęcia buźki w 3d to jutro wrzucę, póki co wygląda na to, że będzie mieszanką mnie i męża. No i ma długie paluchy u rąk. Pani doktor stwierdziła, że pianistą może zostać.
Moja morfologia w porządku, żelazo nie spadło, mam tylko łykać magnez bo mnie skurcze w nogach łapią.
No i mam skierowanie do poradni diabetologicznej. Co prawda mój wynik był 142 po 75g glukozy ale pani doktor powiedziała, że lepiej dmuchać na zimne i skonsultować ze specjalistą w tej dziedzinie bo nawet jak mi trochę dietę skoryguje, bo może to być po prostu pewna nietolerancja cukrów a nie cukrzyca, to uniknę ryzyka 5 kg dziecka do urodzenia i powikłań.
 
Gratuluję udanych wizyt :))).
Green czekamy na fotkę Malucha :).

U mnie wszystko dobrze. Wizyta "papierkowa", bez USG. Maluch rośnie, macica też, nie ma żadnych powodów do obaw. Tak się zastanawiałam czy dobrze będzie, bo ostatnio mój Maluch się leniwy zrobił i kopał delikatnie, ale lekarz mnie uspokoił :). Słyszałam serduszko- bije pięknie :D. Także wizyta pozytywna bardzo :))).


Powodzenia na jutrzejszych wizytach!!! :)
 
reklama
Do góry