reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
Green flower gratuluję udanej wizyty :-D

dziewczyny co ile macie wizyty? ja już teraz co 3 tygodnie, zawsze USG i badanie na fotelu. czy potem będą jeszcze częściej??
To zależy od lekarza. Ja mam wizyty co ok 5 tygodni. Podobnie miałam w poprzedniej ciąży i tak do końca.

My już też po wizycie. Wszystko ok, córcia rośnie, odwróciła się główką w dół, wód jest dosyć, waży ok. 1200g
Co do wyników badań mam ograniczyć do minimum węglowodany, dalej brać Dopegyt i dostałam żelazo.
Następna wizyta 12 listopada.
 
Green gratuluję udanej wizyty! Jak mój maluszek leżał w poprzek, to kopał mnie w oba noki okrutnie:eek: Z niecierpliwością czekam na fotki. Zrewanżuje się już w sobotę;-)

Baska
a może chodzi po prostu o to, że masz Rh dodatnie? Sama nie wiem....

Monika
dobrze słyszeć, że i u Was wszystko dobrze:happy: Niech maluszek rośnie zdrowo!

Marta ja pamiętam, że w Pl miałam tak właśnie co 3 tygodnie na tym etapie, a później do końca co dwa.

Madziamadzia pięknie rośnie córcia! Oby tak dalej. Super, że wizyta udana:happy:


Powodzenia na jutrzejszych wizytach!
 
Green gratuluje udanej wizyty.. :-)

Monika super, że u Ciebie też oki:tak:

Marta miałam co 4 tygodnie, a teraz zazwyczaj co 3 tyg.. Albo jak się troche gorzej czuje to niecałe 3 tyg..

Magda ale to wyniki z moczu.. Nie mam pojęcia.. Myslalam, że to nic ważnego, skoro ginka czytała i nic na to nie powiedziała, ale w domu patrze a w książeczce też mam to wpisane w badaniach moczu.. Ciekawe..
 
witam !
ja juz po wizycie:-)
nic sie nie zmienilo jesli chodzi o plec-nadal dziewuszka:-) tylko tym razem lezy posladkowo,ale jeszcze moze sie przekrecic-mam nadzieje.glukoza w normie.Natalka wazy juz 1kg,tetno 140.wiec wszystko w porzadeczku:happy:
a mi sie przybralo od poczatku ciazy 4kg,az sie zdziwilam ze tylko tyle,bo ostatnio apetyt mi dopisuje i to czasem az za bardzo.szczegolnie na slodycze mam zachciewajki;-)
powodzenia na kolejnych wizytach! 3mam kciuki:-)
 
Madziamadzia i Alicja gratuluje udanej wizyty. Alicja duża dziewuszka z tej twojej córki
A oto obiecane fotki mojego synka
DSC_0194.jpgDSC_0195.jpg
 
gratuluje udanych wizyt.
alicja- zazdroszcze ze tylko tyle przytylas :tak:
greenflower- piekne zdjecia :tak:
ja jutro glukoza trzymajcie kciuki prosze bo sie boje :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry