reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

Witam się porannie:)

ja po wczorajszej wizycie bardzo zadowolona:)
wszystko oki maleństwo jest troszkę młodsze bo ma 6w2d ale to podobno normalne:)
jestem też bardzo zadowolona z lekarki, bardzo konkretna i miła, zleciła tylko niezbędne badania nie narażała na kasę, kazała dzwonić o każdej porze dnia i nocy jakby mnie cos niepokoiło i do skutku:)
jedyne co to nie słyszałam serduszka ale je widziałam.
USG genetyczne mam dopiero na 19 lipca:(
tylko zastanawiam się nad jakością sprzętu skoro nie słychać było serduszka to czy ma dobry sprzęt? niby mają doppler i reklamują się jako pracownia diagnostyki wad płodu... ale jakoś ogarnęły wątpliwości...

gratuluję też udanych wizyt:)
 
reklama
dziewczyny gratuluje udanych wizyt!!! piekne sa wasze maluszki :))

bella ja tez nie slsyzalam serduszka , zapytalam czy moze mi wlaczyc a gin ładnie mi wyjasnil ze wolalby nie bo glosnosc jest dla płodu bardzo wysoka i on nie chce ryzykowac, puscil mi z pepowiny tetno, a z serduszka powiedzial ze to raczej niebezpieczne w takim mlodym okresie ciazy, wiec sie uspokoilam :))
 
ooo to i mnie uspokoiłaś już myślałam, że ma jakiś dziadowski sprzęt:))

pytała mnie też czy chcę zrobić samo USG czy USG z testami z krwi pappa ... (koszt testów 500zł)
pomijając cenę, czytam o nich jeszcze i szok!! one w większości wychodzą źle, a potem okazuje się, że dzieci są zdrowe...
ale jednak korci troszkę:)
 
dziewczyny gratuluje udanych wizyt, dzieciaczki śliczniutkie, nie mogę się doczekać kiedy swojego maluszka zobaczę
Kaja28 moja wizyta z położną też trwała ponad godzinę, tyle że rozmawiała więcej z moim mężem heheheheh, bo ja nie wszystko rozumiałam, mąż się pytał czy do porodu przysługuje mi tłumacz, ona powiedziała ze tak ale że to mój czwarty poród to napewno sobie poradzę bez tłumacza, a z reszta mąż ma być ze mną no chyba że nie bedę miała co zrobic z dzieciaczkami
 
Gratulacje dziewczyny. Zazdroszczę Wam troszkę tych zaliczonych wizyt bo ja na swoją muszę czekać jeszcze 4 dni.
Bella mówiłam że będzie dobrze. Widzę że musimy się tu troszkę wspierać może będzie nam łatwiej.

Pozdrawiam.

Czy dzisiaj też ma któraś wizytę??? Jeśli tak to trzymam kciuki.:-)
 
gieniek - powinno pocieszyć cię to, że mi krwiak zniknął po ponad półtora miesiaca lezenia...wiec jesli po 2tyg sie przemieszcza w lepszym kierunku i bedziesz nadal lezala i brala leki wszystko bedzie dobrze...trzymam mocno kciuki i jestem pewna ze to tylko kwestia czasu!!!

dziewczyny gratuluje udanych wizyt...to machanie raczkami i nozkami jest rozbrajajace, taki maluszek a juz taki ruchliwy:)
2012-06-15 09.50.02.jpg
 
U mnie tez wizytka wczorajsza udana, tzn. dziecko sie rozwija ale nadal krwiak duży, no ale ja dopiero leże niecałe 1,5 tygodnia.
Martinek, twój post jest pocieszajacy ze krwiak jednak może zniknąć, tylko lezec i uzbroic sie w cierpliwosc.
 
hej Kobitki, ja dziś mam wizytę i pewnie umówi mnie na kolejne USG, bo po woli zbliża się 12 tydzień. Dziś zobaczy moje wyniki badań i mam nadzieję, że jest ok :)
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt!
Gieniek super dzieciaczki rosną w twoim brzuszku - a krwiakiem się nie martw na pewno się wchłonie, stosuj się tylko do zaleceń lekarza!
 
Do góry