reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

Marzenix- Jaki śliczny maluszek, już taki kształtny dzidziuś:tak: Ja też mam krwiaka, właśnie dzisiaj się dowiem jak o wygląda i jak mają się dzieciaczki!
Milusia83- ja mam dzisiaj wizytę na g.18.00,ale pewnie wyczekam się w kolejce,bo do mojego p. dr-a zawsze dużo chętnych i opóźnienia. A ty kiedy masz swoją wizytę?
MatkaEwa bardzo mi smutno z powodu fasolki,ale dziewczyny mają rację,że czasami natura sama decyduje o niektórych sprawach. Zaglądaj do nas jak najczęściej i wspieraj swoimi radami oraz doświadczeniem.
Deszczyk- ja też mam dzisiaj wizytę i już się stresuję...dodatkowo głowa mnie boli niemiłosiernie-aż mi słabo jest.
 
reklama
Boże dziewczyny wszystko super!!!Krwiaka nie ma, nie musze brac juz zesranej luteiny..Miałam zrobione usg genetyczne...wszystko super..pani doktor powiedziala cos o kciuku ze to wskazuje ze dzidzius bedzie zdrowy, ale w tych nerwach i emocjach nie zapamietalam co dokladnie...dzidziulek ma 5cm, pięknie się rusza...rączkami dotykał główki, przeuroczy widok:)wkleje później zdjęcie usg:) do 16tc musze nadal na siebie uważac, mam przepisany magnez i witaminki...ale jestem szczesliwa:)
 
I ja też po wizycie! U mnie już gorzej:-( krwiak cały czas jest, nie zmniejszył się nawet o milimetr...nie mam pojęcia dlaczego! Przesunął się na lewą stroną i ma mniejszą styczność z dzieciakami,ale wnerwia mnie,że te 2 tyg.leżenia nic nie dały:zawstydzona/y: mam cały czas leżeć i brać leki..
Martinek cieszę się,że u ciebie wszystko dobrze,ufffff w końcu kamień z serca. Cudownie,że badania genetyczne też dobrze wyszły, wklejaj nam tu szybko zdjęcia z USG:tak:
Deszczyk jak tam Twoja wizyta?
Moje maluchy mają ponad 3 cm, machają rączkami i nóżkami-cudowny widok, chyba najfajniejszy zaraz po biciu serduszka. U mnie badanie genetyczne za 2-3 tyg a teraz dziubki wyglądają tak:
Zobacz załącznik 474898

Zobacz załącznik 474908
Zobacz załącznik 474909
 
I ja przedstawiam moją kruszynkę...
599583_459217894090324_700510135_n.jpg


Skarbek cały się wyginał, machał rączkami...leżałam i płakałam...
Ma 3cm :)
 
hej
ja dziś byłąm u położnej i mnie uspokoiła z tą wydzieliną- powiedziała że to normalne i że mam się nie martwić póki nie ma krwi:tak: tak więc jestem spokojna, poza tym dzisiaj już nie było śladu:)) położna bardzo miła, wszytsko wytłumaczyła itp, pobrała mi krew, zmierzyła ciśnienie, powypełniała papiery i powiedziała że niedługo dostane list z datą na usg. A wstępne kolejne spotkanie na 2 sierpnia umówiła:) nie mogę się doczekać jak zobacze kruszynke :)))
 
hej
ja dziś byłąm u położnej i mnie uspokoiła z tą wydzieliną- powiedziała że to normalne i że mam się nie martwić póki nie ma krwi:tak: tak więc jestem spokojna, poza tym dzisiaj już nie było śladu:)) położna bardzo miła, wszytsko wytłumaczyła itp, pobrała mi krew, zmierzyła ciśnienie, powypełniała papiery i powiedziała że niedługo dostane list z datą na usg. A wstępne kolejne spotkanie na 2 sierpnia umówiła:) nie mogę się doczekać jak zobacze kruszynke :)))

Ja też jestem już po wizycie u polożnej. A następne spotkanie mam 1 sierpnia :-) Czekam też na list z datą na usg. Niestety na badania krwi musiałam jechać do laboratorium, ale to lepiej, bo zobaczyliśmy szpital, gdzie prawdopodobnie będę rodzić.
Nie wiem jak Ty, ale moje spotkanie z położną trwało ponad godzinę! W sumie fajnie, bo można spokojnie pogadać i zapytać o wszystko.
 
reklama
Dziewczyny super relacje i super wiesci z wizyt, tak sie ciesze a zdjecia piekne! Ja gdzies za tydzien mam dopiero wizyte kolejna wiec sie nie moge strasznie doczekac.
 
Do góry