reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

dotka wg usg 10tc i 1d :tak: zagrozona bo jakiś krwiaczek mi sie zrobił, nie jest to nic poważnego ale musze się oszczędzać, nie moge do pracy chodzić w sensie siedziec 8 h przed kompem itd...
 
reklama
Marzeniax śliczne malenstwo.. I jaka fajna fotka:-) no to teraz odpoczywaj jak najwiecej a napewno wszystko bedzie dobrze:tak:
 
Cześć mamusie. Jakoś nie mogę się rozstać z tym forum i podglądam od czasu do czasu co u Was.... baśka201 znam super dobrego specjalistę w Gliwicach , jest doktorem nauk medycznych , ma w gabinecie usg i wzorcowo prowadził moje 3 ciąże . Starszy człowiek ale bardzo dobry fachowiec . Piszę namiary - dr. Zbigniew Jezierski ul. Floriańska 15 Gliwice tel. 602235141 . Trochę w poczekalni się nasiedzisz bo ma dużo pacjentek ale na bank zrobi usg i o wszystkim szczegółowo poinformuje . Powodzenia.
 
Trzech lekarzy niestety potwierdziło diagnozę . Miałam usg w szpitalu i niestety zabieg :-(. Trzy dni nie spałam , nie jadłam , płakałam... Powoli dochodzę do siebie , jestem na L4 . Na duchu potrzymuje mnie to , ze mam trójkę przecudnych , zdrowych dzieci i nimi muszę się zaopiekować. Tak się zdarza.... Lekarze pocieszali , że tak natura dokonuje selekcji . I , że niestety ryzyko poronienia z wiekiem wzrasta . Odradzają kolejne próby. Nie chcę się rozpisywać na tym forum w tym temacie , bo wiem , ze to nie wpływa dobrze na Was. Myślcie pozytywnie i dbajcie o swoje brzuszki . Ja trzymam kciuki . Sciskam.
 
MatkaEwa wielka strata, ale tak jak piszesz Twoja trojeczka Ci wszystko teraz wynagrodzi, masz liczna rodzine i na pewno jakos sie z tym uporacie. Dbaj o siebie kochana i staraj sie nie roztrzasac tego, widocznietak mialo byc matka natura chyba wie co robi, choc dla nas to bolesne doswiadczenie. Ściskam
 
MatkaEwa Ściskam Cię mocno.

Ja mam dziś wizytę i z każdą godziną coraz bardziej się denerwuje.

Myślę że to czy się rozpiszesz czy nie nie zmieni faktu że i tak każda z nas się martwi i zastanawia czy aby wszystko jest ok, i tak zapewne będzie póki nie poczujemy kopniaków, a wtedy będzie stres gdy dzidzia będzie spała, czy śpi czy coś się dzieje? i wtedy kop, bo spało ale mama macankiem obudziła. i tak do porodu, a później dalej troska o dzidzie, uroki bycia mamą.:tak:

Jeśli mogę spytać i chcesz odpowiedzieć, to czy działo sie coś niepokojącego?
 
Deszczyk nic niepokojącego się nie działo. Czułam się dobrze , jedynie co to piersi przestały mnie boleć . Ale myślałam , że poprostu czas taki na słabnięcie objawów ciąży. Poszłam na normalną wizytę ( 8 tc i 2 dni ). Na usg nie było widać pracy serduszka i zarodek był wielkości 7 tygodniowej ciaży , pęcherzyk ciążowy odpowiadał długości ciąży. Lekarz od razu powiedział , ze raczej poronienie zatrzymane , zarodek się nie rozwija. Dał skierowanie do szpitala za trzy dni . W szpitalu zrobili usg , konsultowało trzech lekarzy. Niestety echo zarodka zamazane , brak pracy serca i wielkość zarodka 8,9 mm ( był 8 tydzień i 5 dzień ) . Nie mieli wątpliwości. Miesiączkowałam regularnie wiec o późniejszym zapłodnieniu raczej nie było mowy , tymbardziej , ze wcześnie robiłam test ( ok 10 dni od zapłodnienia ) i był już pozytywny. Trudno się było pogodzić z diagnozą bo nie miałam żadnych zewnęrznych oznak , ze coś jest nie tak :(.
 
reklama
Matka Ewa mimo, iż to jest trudne to Bogu trzeba dziękować, że może sam dokonał wyboru, selekcji, nie chciał narażać szczęśliwej rodzinki na chore dzieciątko.......masz trójkę cudowności............trzymaj się cieplutko i pisz kiedy masz na to ochotę........

Marzenixx prześliczna kruszyneczka, serduszko mi się cieszy.........niech rośnie brzdączyk mały, a Ty się oszczędzaj, wcześniej nie było krwiaka?

Deszczyk kciukole zaciskam i daj znać jak po wizytce............

Kobietki wklejam wizytki na dziś, każda je może kopiować zmieniać itp., wieczorkiem pewnie lista się zwiększy na cały czerwiec i lipiec, ale na razie to, co dziś:


WIZYTY

Dziś: 14.06.2012r.

Martinek
godz. 14:40
Gieniek
godz. 18:00
Deszczyk godz.19:40
Bella83 godz. 21:40




 
Ostatnia edycja:
Do góry