reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
Czarni pewnie, że nie ma reguły, co do wagi dziecka też. Chociaż myślę, że na wagę wpływ mają witaminy dla kobiet w ciąży i chemia w jedzeniu - zresztą moja ginka też tak twierdzi. Ja w tej ciąży witaminy brałam, ale sporadycznie, w poprzedniej nie opuściłam żadnego dnia.

Magda_z_uk dziękuję. Powiem Ci, że ja nawet cieszę się, że już mam rozwarcie, bo tak jak pisałam poprzednio 1cm, to zrobił mi się po terminie, po sporej dawce oxytocyny.
 
ada1989 -nie dziekuje:) w niedziele (16.12) ok. 14 bede miała cc...więc trzymajcie kciuki...zastanawiałam się czy dopisać to do wizyt- tak żebym miała przynajmniej nadzieje że ktoś o mnie myśli:)

dam znać znać jak już będę po...teraz sie tylko modle żeby Helenka do niedzieli nie chciała sama na świat przyjść bo już się na cc nastawiłam

pozdrawiam was i trzymam kciuki za wszystkie mamy i dzieciaczki:)
 
martinek- wszytsko bedzie dobrze!!!! a o pamiec nei musisz sie martwic bo bedziemy napewno wszytskie trzymac kciuki za ciebie i Helenke!!! ;-) Wszytkiego dobrego i zdrowka!!!

Ja juz po wizycie, u mnie bez zmian wszytsko w porzadku, maly jak zwykle na ctg szalal na wszytskie strony swiata, rozwarcia nie mam wiec jeszcze sie trzymam i mam nadzieje ze zostanie tak do 24.01 :tak:
Powodzenia dla pozostalych dziewczyn!!!
 
reklama
Do góry