reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

Ada ja tez Ci wyslalam wiadomosc co do watku;)

Milusia dziekuje juz sie tak nie stresuje i dzielnie czekam na kolejne usg;)
fikat miejmy nadzieje ze to tylko tak jednorazowo wyszlo.

Powodzenia dla wizytujacych
 
reklama
Cześć kobietki!
Gratulacje udanych wizyt u lekarza!
Ja byłam wczoraj na wizycie. Następną będę miała 27 grudnia i wtedy będę miała robiony posiew też w kierunku bakterii.
U nas jest wszystko ok. Mały waży 1800, to niewiele w porównaniu z co niektórymi z Waszych bobasków, jest jakby tydzień do tyłu, ale lekarz mówi , że to ok, mam się nie przejmować, więc się nie przejmuję. Szyjka 3,4 cm, więc też ok i morfologia też ok :-D
Januarka dobrze, że możesz rodzić naturalnie. Ja w poprzedniej ciąży miałam być grudniówką ( termin 8 grudzień) a zostałam listopadówką 27.11. :-D
 
05.12
Mila83 godz.13.00 usg
06.12
Muuuum_to_be godz. 9.00 wizyta u poloznej
M@linka godz. 10.45
ada1989godz. 10:45 położna
agaagaaga14 godz.16.00 wizyta+usg
07.12
EmiliaM
godz 14.00 wizyta u poloznej
10.12
biłkabdg godz. 10:20usg+badanie ginekologiczne
11.12
Dorotqua godz.18:15 ważenie i mierzenie maleństwa
12.12
Magda_z_uk godz. 9.00 wizyta+usg
czarni ​godz.13:40 wizyta ktg
elisse ​godz.16:30
januarka wizyta+usg
13.12
gosia081145 godz 12:30 wizyta kontrolna
Marzenixx godz. 14:15
14.12
Kropka87 19:15
17.12
-caroline- godz. 16:00 wizyta
18.12
Alicja32 godz.9.45 wizyta
19.12
gosia081145 USG 13:50
 
ja już po usg. na szczęście nie musiałam czekać, punktualnie o 11 mnie przyjęli.
z małą wszystko dobrze. odwrócona główką w dół i przekręcona na prawą stronę, co z resztą przypuszczałam, bo jak mi się czasami wypnie, to po prawej stronie brzucha normalnie mi stok narciarski wyrasta :-D
już 2500 waży, ginka powiedziała, że trochę więcej niż norma, ale jeszcze się może wszystko wyrównać. no i mi potwierdziła, że dziewczynka, bo wczoraj zadzwoniła do mnie mama i mówiła, że śniło jej się, że chłopca urodziłam i się zestresowałam :szok::-D

Udanych wizyt kochane! jutro widzę, że wypełnione po brzegi.
 
milusia no pomiar był w 31 tyg i 5 dniu.. :) wiem ze wielki juz w 18 tygodniu lekarze mi mówili ze wielki jakiś ten chłop jak na 18 tydzień- ( dawali mu wtedy z 22) podejrzewali ze mam cukrzyce ciążową i dlatego wielki ale okazało sie że po glukozie cukier mam niższy niż przed:) i wszystko w normie.. ja obstawiam ze bedzie miał ponad 4 kg. bo ja jak i mój janusz urodziliśmy sie z wagą ja 4.300 a on 4.500 wiec Teo tez bedzie coś koło 4,5 :) :D z reszta jak w tydzien przybieram kilo a jakoś widzę ze tylko brzuch mi rośnie wiec pewno wszystko wyjada:) a jeśli nie to mam nadzieje ze usg sie myli :) no i co wizyta mam nadzieje ze lekarz powie mi ze bede miec cc bo dzieco duże a on nic sie nie odzywa..;/ a panicznie sie boje ze bedzie za wielki zebym go urodziła i ze sie bede albo bardzo męczyć albo ze mi gdzies utknie ...:szok: jakos mam takie głupie myśli...
 
reklama
Do góry