reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
witam

na początku ciesze sie z waszych udanych wizyt wczorajszych i mam nadzieje dzisiejszych tez:tak:

My juz po, wizyta udana, mam filmik nagrany jak pieknie buzke widac, jak sobie ziewa moj synus drugi i taki podony do pierwszego ehhee, wazy 1330 i wszytsko jest ok:tak:
 
Marzenixx super że wizyta udana:-)


Ja też po, krew mi położna pobrała i powiedziała że chyba jest jakaś infekcja w moczu ale dla pewności muszą wysłać druga próbke do laboratorium i jakby co to do mnie zadzwonią i powiedzą.... ciśnienie ok, brzuszek zmierzony od pępka do kości łonowej 26,5 cm niby powiedziała że dziecko może być duże ale że jestem wysoka to ten pomiar może być zły. Ogólnie ok i 15.11 następna wizytka:)
 
Marzenixx super wieści! Nasze maluszki maja bardzo podobna wagę, tyle, że my ciut młodsi;-)

Ada mi też raz coś tam w moczu niby wyszło, potem dałam drugą próbkę i już było ok, także nic się nie martw. Dobrze, że wszystko ok:-)
 
NO ja dziś też wizyta w ramach NFZ.
Wyniki okej, morfologia dobra, siuśki tez.
A co najważniejsze glukoza też, na czczo 89, a po obciążeniu 130.
Niby w normie chociaż położna stwierdziła że blisko granicy (norma jest do 140 ? prawda?)

Pozdrawiam
 
Ja już po wizycie.
Miałam wyniki badania moczu na tą wizytę tylko - wszystko ok.
Szyjka macicy też ok.
Serduszko bije ładnie.
Ciśnienie w normie.
Usg nie było zrobione... ;/ bo lekarz miał opóźnienie w przyjmowaniu i ogólnie ...

Na usg zapisałam się na jutro więc, żaden problem. Tylko człowiek czeka tyle na wizytę do tego lekarza, a tu takie rozczarowanie....:-(
 
reklama
Columbina z wynikami wszystko w porządku....to nie jest cukrzyca....

Flamandko ja tak miałam w pierwszej ciąży....

Jukisia ja tej z cytryną w ogóle ruszyć nie mogłam, zlepiała mi ślinę, wykrzywiało mi twarz...:D

A Martinek napisz proszę bo nie doczytalam, dlaczego masz planowaną CC?

Magda no Marcel to już bysior:):) niech rośnie zdrowo, a Ty odpoczywaj w miarę rozsądkowo bo wiadomo przy dzieciach się nie da powiedzieć leż...

Biłka tak naprawdę wszystkie terminy się pozmieniają hihi:) oby tylko żaden dzieciaczek nie pchał się za wcześnie.....

Martinek superancko, że wszystko w porząsiu, a takie filmy sa mega wzruszające, ja często do nich wracam...

Ada mam nadzieję, że to nie jakaś poważna infekcja....

Miętowa, Afja gratki za udane wizytki...
 
Do góry