reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
Dziękuję wszystkim za miłe słowa:-)

Fakt, zapomniałam, że wiele z nas może urodzić dopiero w lutym. To tak, jak często bywa, że te, które maja problemy np. z szyjką, to rodzą po terminie. Jedna wielka zagadka:confused::-)

Emilia poproś o to usg. Wiesz, nie straszę Cię, ale podobno granice bólu łatwo złamać i wtedy możesz sobie krzywdę zrobić. Jak masz poniżej 1 cm, to ok, ale jak więcej, to już nie jest dobrze. Zobacz. Ja mało się ruszam, a wciąż mi się rozchodzi i to w jakim tempie. Myślę, że skoro pracujesz i często jesteś sama z synkiem, to powinni u Ciebie to sprawdzić. Trzymaj się!

Powodzenia dla wszystkich jutro wizytujących!
 
Martinek super że wyniki ok, no i duża już dziewuszka w twoim brzuszku:happy2:
Magda aa no tak rzeczywiście:)) Kurcze a mi nigdy nie mówią ile dzidziuś waży, chyba na tym kolejnym usg się podpytam tak z ciekawości czystej:) Marcelek ładnie ci rośnie:) no i z tym rozejściem to niewesoło, leż jak najwięcej (wiem wiem łatwo mówić przy dwójce rozbójniczek;-))
 
Ada mi też nie mówią,ale dziś zapytałam.Oczywiście się broniła, ze to nie pewne itd, ale pokazała mi na końcu taką tabelkę i tam było wyraźnie napisane. Zapytaj i tyle. Nie może Ci nie powiedzieć;-)
Dzięki za wsparcie! Oby mi się tylko z tego odpoczywania odleżyny nie porobiły:-D
 
Magda z uk gratuluje udanej wizyty :) Super ze synus rozwija sie jak nalezy :) Dbaj o siebie i wypoczywaj :)
U mnie termin 1 stycznia potem cos o 3 mowila polozna wiec jesli z cukrzyca beda chcieli rozwiazac wczesniej to zapewne bede grudniowa (nie ukrywam,ze wolalabym donosic chociaz do polnocy 31grudnia aby 1 stycznia sie urodzil chocby minute po polnocy :)ale jak mus wczesniej bedzie to trudno wazne aby dziecko zdrowe bylo :)
 
reklama
Magda uk - leż...teraz masz ostatnią na to szanse:) wypoczywaj na zapas...
Ada1989 - ja sie pytam o wagę bo też pewnie lekarka by nie powiedziala, bo dla nich najwazniejsze sa wymiary, dlugosci srednica glowki itd...a wiadomo ze nam to nic nie mowi wiec wolimy wage dzidziolka:)
Biłka - no kto wie może 18.12...rozumiem ze polecasz ten dzien jako szczesliwy?:)
 
Do góry