reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

Indziorka cudnie czytać, że tak wszystko w porządku, po Twoim poście "czuć", że jesteś przeszczęśliwa i naładowana pozytywnie:) super:)

Caroline najważniejsze, że wszystko w porządku:) mój łobuziaczek też kopie jak nie wiem, ale po 22:D:D
 
reklama
Indziorka wspaniale wiesci! Gratuluje dziewczynki!!! My jeszcze nie mamy imienia i nie wiem jak do brzucha mowic, narazie tak testujemy - dzis mowilam Zuzia.
 
26.09
magda z uk godz. 9:15
caroline godz. 15:45
27.09
ada1989 godz. 10:30
martex2009 godz. 10:30
marzenixx godz. 14:00
columbina godz. 18:00
28.09
milusia godz. 15:30
01.10
szylwias godz. 17:00
02.10
Baska201 godz. 12:00
Dorotqua godz. 15:00 (połówkowe USG)
02.10
Magda_z_uk godz. 8.45 USG
03.10
caroline godz. 7:30
04.10
agaagaaga14
afja-anetka godz.16:00
elisse
godz 8:30
09.10
Alicja32 godz.9.30
arbuz
godz.16.00
13.10
Magda_z_ukgodz. 10.30 USG 4D
15.10
Czarni godz. 11:00
18.10
Dorotqua godz. 15:00
23.10
EmiliaM godz. 13:00
24.10
Magda_z_uk godz. 9.40 USG + wizyta
 
Flamandka odpoczywaj na zwolnieniu i dobrze, że maluszek zdrowo rośnie!:happy:

Aninek raz jeszcze gratuluję Ci dziewczynki! Śliczne zdjęcie:tak:

Ada czyli będziesz rozpieszczana przez samych mężczyzn:-) Super, że maluszek zdrowy. Moja Nelcia jak poszła z nami na połówkowe i później babci opowiadała, to powiedziała, że fajnie było, ale braciszek taki trochę pomazany:-D Konradek na pewno będzie dumnym starszym bratem;-)


Natal
bardzo dobrze, że wszystko dobrze! Słońce, czas tak szybko biegnie, że nim się obejrzysz, jak zobaczysz swoje maleństwo:tak:


Indziorka raz jeszcze gratuluję babeczki!

Oczywiście powodzenia dla wszystkich wizytujących jutro!
 
Indziorka gratuluję córeczki :). Mi też się zawsze Julia podobała i to był drugi typ na dziewczynkę ;).
Caroline super, że wszystko dobrze :).


Powodzenia na dzisiejszych wizytach :).
 
A ja po wizycie u lekarza wczoraj wieczorem, zbadal mnie recznie szyjka dluga i zamknieta, dal skierowanie na wykonanie morfologii, moczu, toksoplazmozy i krzywej cukrowej, kolejna wizyta z wynikami za miesiac ;) wszystko ok :)
 
reklama
Do góry