reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
No to na USG wyszło, że dziewczynka będzie :) i lekarz datę skorygował na 20 stycznia, ale ja się cały czas trzymam tego pierwszego terminu wyznaczonego z pierwszego USG ;) Lekarz powiedział, że musiałby się cud zdarzyć, żeby siurak tam wyrósł :D 585 g żywej miłości :) się śmiejemy, że ma mój nosek, a lekarz stwierdził, że ogólnie rysy twarzy to po mnie będzie, a jak to wyjdzie w praktyce to się dopiero okaże ;) serduszko, przepływy, główka, wątroba, pęcherz, kończyny itd. w porządku:) Także przeokropnie się cieszymy ze swoim, że wszystko z Dzidzia w porządku i tak jak pisałam będzie Julia Maria, nawet do brzucha już Julka powoli zaczynam mówić :p
 
reklama
Indziorka super gratulacje przeogromne!!! Julia piękne imię - brałam je jako drugie w kolejności pod uwagę :-) zdrówka dla Ciebie i maleństwa!!! i super że wszystko ok wyszło!!!
A ja dzisiaj miałam typowo papierową wizytę.. czyli nie robił mi usg tylko przebadał mnie ginekologicznie :-) usg stwierdził że miałam niedawno połówkowe no i za tydzień mam kardiologa płodowego to też troszkę czasu będą mi robić usg bardzo dokładne więc nie ma sensu co tydzień naświetlać maluszka ;-) ale kopie jak szalona więc mam nadzieję że wszystko ok ;-) zwolnienie mam nadal więc obijam się w domku ;-) powodzenia na jutrzejszych wizytach !!!
 
Do góry