reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
Flamandko spokojnie niech rośnie w swoim tempie, a itak dzieciaczki sobie daty powybierają:)

Aninek gratulacje, śliczny profil maleńkiej dziewuszki...
 
Dziekuje bardzo dziewczyny! Ale jestem szczesliwa po tej wizycie :-)
Caroline no tak teraz to sie zacznie zakupowy szal!
Mila83 no ja jakos zawsze sobie wyobrazalam, ze pierwsza u mnie bedzie dziewczynka, dopiero w ciazy zaczelam sie przekonywac do chlopczykow, zeby w razie czego nie bylo rozczarowania, na poczatku troche na sile, ale dzis na badaniu jakby mi powiedzieli ze jest chlopiec to tez bym sie tak samo cieszyla.
Ada i Indziorka powodzenia jutro!!!
 
hej dziewczyny ja juz po wizycie. Nie robili usg, tylko lekarz badal czy wszystko ok. no i jest dobrze! serduszko bije jak nalezy, wszystko rozwiniete wiec cale szczescie! Za dwa tygodnie mam glukoze , a za 4 kolejna wizyte juz z usg.
Naczekam sie troche :-(, grunt ze wszystko git!!!
 
hej

my po wizycie, wszystko w porządku, położna bardzo miła, sprawdziła kręgosłup i nawet zapytała czy płeć znam, to jej powiedziałam że niby położna mówiła że chłopak ale nic niewidziałam i pokazała nam jajeczka i siurka:-)tak więc teraz 100% pewności:-) mam zdjęcie, wkleje później bo jeszcze nie skanowałam:) a Młody wstydliwy był i rączką buzie zasłaniał, pani nie mogła ładnej fotki strzelić ale i tak się ciesze:-) a moje starsze dziecko się dziś cieszyło że idzie dzidziusia w telewizorze oglądać, jak on to mówi:-D

natal super że wsio ok!! 4 tygodnie mina szybciutko zobaczysz:tak:
 
aninek gratuluję córeczki :-) mój to nawet na usg nie jest w stanie nogi zobaczyć ;-)

natal84 najważniejsze, że wszystko w porządku. Szybko minie ten miesiąc.

ada1989 teraz już sami zobaczyliście, co potrzeba ;-) synek nie może już się braciszka doczekać?
 
reklama
elisse on sie cieszy jak ma zobaczyc dzidzie na usg, albo lubi poprzytulać się do brzusia i buziaki dawać, ale chyba tak do końca jeszcze nie rozumie ze dzidzia pojawi się naprawde pomimo naszych tłumaczeń itp, to on jakoś to po swojemu rozumuje, zobaczymy jak będzie jak sie maluch urodzi:tak:
 
Do góry