reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki u lekarza (wizyty, badania, USG)

reklama
Aninek, Columbiana powodzenia na wizytach, Aninek tym lozyskiem sie nie przejmuj, w miare jak macica rosnie to lozysko sie przesuwa, zazwyczaj do gory. Mi tez na USg powiedziala babka ze mam lozysko na przedniej scianie, i to tlumaczy dlaczego nie czuje kopniakow w tej okolicy.
 
No wiec my juz po wizycie, trafilismy na pare lekarz Polak i lekarka Wloszka, wiec fajnie. Dzidzia na poczatku troszke spala, ale zaraz sie obudzila jak ja lekarka troche poszturchala, troche possala paluszka :-) hehe fajny widok, jest cala i zdrowa, wszystkie narzady i kosci sa jak trzeba, wazy 433 gramy. Juz w polowie badania lekarze wiedzieli co mamy, ale zdradzili nam tajemnice dopiero na koniec - pan doktor znalazl piekne ujecie no i pokazala nam sie dziewczynka!!! Ja mialam banana od ucha do ucha, a moj gdzies po trzech minutach sie pyta "to panie doktorze co bylo nam tym zdjeciu?" - hahaha bosh co ja za chlopa mam co nie potrafi cipki na zdjeciu rozpoznac :-D

P1080312 (640x494).jpgimages.jpg

Co do lozyska to tym razem okazalo sie, ze jest na TYLNEJ scianie :eek:. Powiedzialam doktorowi, ze na poprzednim usg mi mowili, ze na dole, a potem polozna ze na przedniej scianie, wiec on stwierdzil ze polozna mi usg nie robila wiec skad ona moze wiedziec i ze lozysko jest na tylnej tyle ze jeszcze dosc nisko poki co. Tak ze Emilia by sie zgadzalo, bo ja kopniaczki czuje bardzo wyraznie z przodu.
 
aninek graaatulacje!!! witam w klubie mamusiek spodziewających się córeczek :-) pewnie już zaczniesz zakupowe szaleństwo sukieneczek i innych kobiecych gadżetów ;-) ale najważniejsze że wszystko ok!
Powodzenia na jutrzejszych wizytach:-)
 
reklama
Do góry