reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki kulinarnie!

Gosia, weszlam na Twoja stronke i ja sie przy Tobie kompleksow nabawie ;-) naprawde. Bo dla mnie usmazenie zwyklego nalesnika stanowi nie lada wyczyn i wysilek, a o innych rzeczach nie wspomne nawet.
Czy Ty gotujesz z zamilowia i to Twoje hobby? Skad bierzesz pomysly.
 
reklama
Gosia, weszlam na Twoja stronke i ja sie przy Tobie kompleksow nabawie ;-) naprawde. Bo dla mnie usmazenie zwyklego nalesnika stanowi nie lada wyczyn i wysilek, a o innych rzeczach nie wspomne nawet.
Czy Ty gotujesz z zamilowia i to Twoje hobby? Skad bierzesz pomysly.

mój jest kucharzem i wspólnie w kuchni działamy :tak:lubię gotować zwłaszcza z mężem :tak:przepisy to mam z różnych stron od rodzinki i z głowy męża ;-):tak:
 
Czy gotujesz codziennie takie specjaly? czy nie zawsze Ci sie chce?

Bo mi sie czesciej nie chce gotowac i wole zjesc kanapke albo kawalek pizzy niz wziac sie za gotowanie.
Jak bedzie dzidzius, to chyba jednak bede musiala przywyknac do gotowania ehhh:szok: no i wreszcie sie nauczyc, zeby chociaz raz w zyciu uslyszec, ze moja mama gotuje najlepiej w swiecie hihihi
 
Czy gotujesz codziennie takie specjaly? czy nie zawsze Ci sie chce?
oj codziennie to nie:no::-D to co długo trzeba robi robie co jakiś czas :tak:niektóre tylko na imprezy typu garmażerka:tak:a tak normalne obiady :tak:

dziś pomidorowa i plendze z cukinii :tak:

dzięki dziewczyny za komplemty aż mi sie miło zrobiło;-) !!!
 
co to sa plendze z cukinii?
podaj prosze przepis to moze i ja zrobie jak nie za trudne, bo mam kupe cukinii w domu i nie wiem co z nimi zrobic:confused:
robię jak z ziemniaków :tak:takie placki z cukinii :tak:

zetrzeć na tarce dodać troszkę mąki by się zagęściło , jajko i troszkę soli i smaży się na patelni :tak:

miałam dziś robić ale chyba zrobię cukinię w panierce bo mąki nie mam :baffled:

Anulka hehe dzięki w razie co się zgłoszę jak mieszkać nie będę miała gdzie;-)ale z mężem i 2 dzieci ;-):rofl2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry