reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
U mnie też 30, ale boje się że się urodzi na dniach. Jeszcze te minimum 7 dni musi wytrzymać w środku... 😟
No ja właśnie się teraz oszczędzam do przyszłej soboty i jak już będzie bezpiecznie to hulaj dusza:) i ja mam takie przeczucia, że się zaraz urodzi, ale tłumaczę sobie, że sobie wkręcam, a jak się zacznie to się zacznie- nic nie będę w stanie zrobic tak czy siak. Trzeba być dobrej mysli:)
 
No ja właśnie się teraz oszczędzam do przyszłej soboty i jak już będzie bezpiecznie to hulaj dusza:) i ja mam takie przeczucia, że się zaraz urodzi, ale tłumaczę sobie, że sobie wkręcam, a jak się zacznie to się zacznie- nic nie będę w stanie zrobic tak czy siak. Trzeba być dobrej mysli:)
Ja się boje, że w ogóle przegapię ten moment. Teraz np. mam takie pobolewania brzucha, pobolewania kręgosłupa, kłucie w pochwie albo kłucie w pachwinach. No i czasem się boje ze to może coś już się dzieje i powinnam do szpitala ? Masakra...
 
Ojojoj to na poniedzialek i wtorek bedziemy mialy dzieciaczki 🥰 kurcze juz nie wiem co gorsze czy takie czekanie kiedy to nastapi i ta niewiadoma czy wlasnie tak jak dziewczyny maja umowiona cesarke i nic tylko czekac. Ja bym zawalu chyba dostala. 1000 mysli na sekunde. Jak juz dojdziecie do siebie to dajcie znac 😊 a wlasnie ktoras miala na wczoraj cesarke tylko nie pamietam ktora to 😁
 
reklama
Ojojoj to na poniedzialek i wtorek bedziemy mialy dzieciaczki 🥰 kurcze juz nie wiem co gorsze czy takie czekanie kiedy to nastapi i ta niewiadoma czy wlasnie tak jak dziewczyny maja umowiona cesarke i nic tylko czekac. Ja bym zawalu chyba dostala. 1000 mysli na sekunde. Jak juz dojdziecie do siebie to dajcie znac 😊 a wlasnie ktoras miala na wczoraj cesarke tylko nie pamietam ktora to 😁

ja bym chyba wolała cesarkę, bo umawiasz się na konkretny dzień, idziesz i jesteś przygotowana. a tak to czekaj... nie wiadomo ile jeszcze 🙈
 
Do góry