reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Mi to siostra zaprezentowała tak, że złapała mnie szlufki od spodni i zaczęła nimi naprzemian ciągnąć, ale jej nie ja czułam delikatne szarpanie, moja siostra mó

A jak wygląda uczucie w czasie cesarki? To jest do zniesienia? Bo słyszałam że się czuje jakieś szarpanie, czy coś?.. 🤦
Ja niby naturalnie ale boje się co z tego wyjdzie w szarpniecia.Wszya czułam delikatne szarpniecia.W Moja siostra mowila że u niej dosyc mocno szarpali i naciskali na brzuch. Chyba zalezy od ułożenia dziecka

A jak wygląda uczucie w czasie cesarki? To jest do zniesienia? Bo słyszałam że się czuje jakieś szarpanie, czy coś?.. 🤦
Ja niby naturalnie ale boje się co z tego wyjdzie w trakcie...
Ja czulam delikatne szarpniecia. Moja siostra opowiadala ze ją dosyć silnie szarpali. Chyba zalezy od ułożenia dziecka. Wszystko jest do zniesienia, ja się modlilam w trakcie w myślach, zawsze pomaga:)
 
reklama
Dziś mi się zaczęły takie silniejsze bóle podbrzusza jak na okres.Do 21 jeszcze prawie 3 tygodnie.Też tak macie?Takie bóle już miałam wczesniej, tylko krócej i mniej bolesne.
 
Dziś mi się zaczęły takie silniejsze bóle podbrzusza jak na okres.Do 21 jeszcze prawie 3 tygodnie.Też tak macie?Takie bóle już miałam wczesniej, tylko krócej i mniej bolesne.
Ja termin za 2 tygodnie i zero oznak zbliżającego się porodu. Boję się że w lutym urodzę :D jedyne to że brzuch mi się obniżył. Juz mam dosyć chciałabym urodzić :D już nie mogłam wytrzymać i wyjęłam ubrania sprzed ciąży xD
 
Dziś mi się zaczęły takie silniejsze bóle podbrzusza jak na okres.Do 21 jeszcze prawie 3 tygodnie.Też tak macie?Takie bóle już miałam wczesniej, tylko krócej i mniej bolesne.
U mnie różnie to jest z tymi skurczami. Ogólnie mam od około 3 tygodni. Przez dzień prawie w ogóle za to w nocy nawet po 5,6 łapie. Ostatnio na ktg nawet się zapisało :)
 
reklama
Ja termin za 2 tygodnie i zero oznak zbliżającego się porodu. Boję się że w lutym urodzę :D jedyne to że brzuch mi się obniżył. Juz mam dosyć chciałabym urodzić :D już nie mogłam wytrzymać i wyjęłam ubrania sprzed ciąży xD
Ja bardzo tęsknię za ubraniami sprzed ciazy:p od kilku dni codziennie mi się marzy ubrac normalnie. Swoją drogą ciekawe jak z figura po ciąży będzie. Słyszałam, że nawet jak się schudnie, to biodra często pozostają szersze, nie wiem czy to prawda 🤔
 
Do góry