reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

ja bym chyba wolała cesarkę, bo umawiasz się na konkretny dzień, idziesz i jesteś przygotowana. a tak to czekaj... nie wiadomo ile jeszcze 🙈
No co ty, potem jesteś niesprawna tyle tygodni, a powrót do aktywności fizycznej zajmuje naprawdę długi okres czasu. Ja co noc płacze że będzie CC. Wszystko bym oddała żebym mogła normalnie rodzic.
 
reklama
Ojojoj to na poniedzialek i wtorek bedziemy mialy dzieciaczki 🥰 kurcze juz nie wiem co gorsze czy takie czekanie kiedy to nastapi i ta niewiadoma czy wlasnie tak jak dziewczyny maja umowiona cesarke i nic tylko czekac. Ja bym zawalu chyba dostala. 1000 mysli na sekunde. Jak juz dojdziecie do siebie to dajcie znac 😊 a wlasnie ktoras miala na wczoraj cesarke tylko nie pamietam ktora to 😁
Z pierwszym rodzilam 8 godzin, pozniej zaczęło zanikac tętno i doslownie po minucie bylam na stole. To jest plus bo czlwoiek nie myśli, po 8 godzinach juz chcialam zeby robili co chcą byle już urodzić. Teraz już tez chce urodzic bo doslownie nie mam juz sił, tak mnie wszystko boli , biodra, kosci , krocze. Z jednej strony nie mogę sie doczekać a z drugiej boję się tego stanu po cesarce. Chociaż wszyscy mówią ze drugą cesarke lepiej się przechodzi. Ja po pierwszej nie moglam wstać, strasznie mnie rzucalo 2 godziny po, pozniej nie moglam wstać bo mialam dusznosci i nie moglam zlapac tchu i strasznie slabo mi się robilo. Pocieszam się ze będzie lepiej tym razem.
 
No co ty, potem jesteś niesprawna tyle tygodni, a powrót do aktywności fizycznej zajmuje naprawdę długi okres czasu. Ja co noc płacze że będzie CC. Wszystko bym oddała żebym mogła normalnie rodzic.
No wlasnie minusem cesarki jest dlugie dojscie do siebie i aktywnosci ... ehh a Ty na kiedy masz zaplanowane cc?
 
No wlasnie minusem cesarki jest dlugie dojscie do siebie i aktywnosci ... ehh a Ty na kiedy masz zaplanowane cc?
7 dopiero się dowiem.
Najprawdopodobniej 18 albo 25, zależy czy lekarz będzie patrzył na datę z USG czy z miesiączki.
Mam nadzieję że z USG, bo ja mam szybkie cykle i owulke w 7 dniu, więc stąd ta rozbieżność i jak będziemy czekać do 25 to czuje że szybciej mnie złapie.
 
Z pierwszym rodzilam 8 godzin, pozniej zaczęło zanikac tętno i doslownie po minucie bylam na stole. To jest plus bo czlwoiek nie myśli, po 8 godzinach juz chcialam zeby robili co chcą byle już urodzić. Teraz już tez chce urodzic bo doslownie nie mam juz sił, tak mnie wszystko boli , biodra, kosci , krocze. Z jednej strony nie mogę sie doczekać a z drugiej boję się tego stanu po cesarce. Chociaż wszyscy mówią ze drugą cesarke lepiej się przechodzi. Ja po pierwszej nie moglam wstać, strasznie mnie rzucalo 2 godziny po, pozniej nie moglam wstać bo mialam dusznosci i nie moglam zlapac tchu i strasznie slabo mi się robilo. Pocieszam się ze będzie lepiej tym razem.
To faktycznie nie ciekawie obys teraz lepiej to przeszla 😊 no wlasnie ja tez ciezko znosze koncowke wszystko mnie boli ale o dziwo od wczoraj czuje sie doskonale nic mi nie jest i od 3 dni zalatwiam sie normalnie a mialam zaparcia😁
 
7 dopiero się dowiem.
Najprawdopodobniej 18 albo 25, zależy czy lekarz będzie patrzył na datę z USG czy z miesiączki.
Mam nadzieję że z USG, bo ja mam szybkie cykle i owulke w 7 dniu, więc stąd ta rozbieżność i jak będziemy czekać do 25 to czuje że szybciej mnie złapie.
To oby to byl 18 😁😁 daj znac koniecznie 😋
 
Z pierwszym rodzilam 8 godzin, pozniej zaczęło zanikac tętno i doslownie po minucie bylam na stole. To jest plus bo czlwoiek nie myśli, po 8 godzinach juz chcialam zeby robili co chcą byle już urodzić. Teraz już tez chce urodzic bo doslownie nie mam juz sił, tak mnie wszystko boli , biodra, kosci , krocze. Z jednej strony nie mogę sie doczekać a z drugiej boję się tego stanu po cesarce. Chociaż wszyscy mówią ze drugą cesarke lepiej się przechodzi. Ja po pierwszej nie moglam wstać, strasznie mnie rzucalo 2 godziny po, pozniej nie moglam wstać bo mialam dusznosci i nie moglam zlapac tchu i strasznie slabo mi się robilo. Pocieszam się ze będzie lepiej tym razem.
A jak wygląda uczucie w czasie cesarki? To jest do zniesienia? Bo słyszałam że się czuje jakieś szarpanie, czy coś?.. 🤦
Ja niby naturalnie ale boje się co z tego wyjdzie w trakcie...
 
reklama
A jak wygląda uczucie w czasie cesarki? To jest do zniesienia? Bo słyszałam że się czuje jakieś szarpanie, czy coś?.. [emoji1751]
Ja niby naturalnie ale boje się co z tego wyjdzie w trakcie...
Mnie bolało w czasie CC. Czułam nacinanie skóry. Jeden lekarz mocno dusił na brzuch od góry, drugi wyciągał małą. Po CC już mnie tak nie bolało, jak w trakcie. Ale ponoć "znieczulenie nie do końca zadziałało i czasem tak jest" (słowa anastezjologa). Za to szybko doszłam do siebie. Jeśli teraz nie będzie gorzej to będę zadowolona [emoji6]
 
Do góry