reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

Próbowałam, ale to nie dla mnie. Kocham czytac od dziecka i u mnie to albo książki papierowe albo kindle. Ja też w ciąży nadrobiłam zaległości, czytam książkę dziennie, czasem 2 dni mi zajmie, żeby skończyć. Za 10 dni mam urodziny i mąż mi kupil kolejne do czytania, już są w drodze :)
Polecisz coś ciekawego? Najlepiej na faktach.
 
reklama
To mozesz polecić tak czy siak, z chęcią coś poczytam :D dawno nie czytałam i człowiek traci zasób słów.
To są zazwyczaj całe serie, ale zawsze możesz przeczytać pierwsza z serii i jak Ci się
nie spodoba to nie musisz czytać kolejnych. Nie wiem czy to Twój gust, ale z sentymentem wspominam np. Camille Lackberg i jej serię Fjallback czy Jo Nesbo I jego serię z Harrym Hole, bo od tego się zaczęło moje zamilowanie do skandynawskich kryminałów. Wygoogluj sobie które książki są pierwsze z tych serii bo nie pamiętam.
 
To są zazwyczaj całe serie, ale zawsze możesz przeczytać pierwsza z serii i jak Ci się
nie spodoba to nie musisz czytać kolejnych. Nie wiem czy to Twój gust, ale z sentymentem wspominam np. Camille Lackberg i jej serię Fjallback czy Jo Nesbo I jego serię z Harrym Hole, bo od tego się zaczęło moje zamilowanie do skandynawskich kryminałów. Wygoogluj sobie które książki są pierwsze z tych serii bo nie pamiętam.
Polecam tez Świst. [emoji16]
 
To są zazwyczaj całe serie, ale zawsze możesz przeczytać pierwsza z serii i jak Ci się
nie spodoba to nie musisz czytać kolejnych. Nie wiem czy to Twój gust, ale z sentymentem wspominam np. Camille Lackberg i jej serię Fjallback czy Jo Nesbo I jego serię z Harrym Hole, bo od tego się zaczęło moje zamilowanie do skandynawskich kryminałów. Wygoogluj sobie które książki są pierwsze z tych serii bo nie pamiętam.
1 tom to "mezczyzni, którzy nienawidzą kobiet";) przynajmniej tak jak w czarnej serii;) wczoraj robiłam zdjęcia tej serii bo wystawiam dziś na sprzedaż ( tzn mam taki zamiar)
 
1 tom to "mezczyzni, którzy nienawidzą kobiet";) przynajmniej tak jak w czarnej serii;) wczoraj robiłam zdjęcia tej serii bo wystawiam dziś na sprzedaż ( tzn mam taki zamiar)
"mężczyźni..." to akurat Larsson, piękny klasyk :) Mam całą trylogię w pięknej oprawie. Dostalam na poprzednie urodziny :D W ogóle kryminały z Czarnej Serii są spoko :)
 
Ja ćwiczę cały czas i nic to nie daje...
Po kąpielach przechodzi na góra pół godziny i na nowo -.- jak żyć przez te dwa miesiące. Nie spodziewałam się , że może być gorszy ból kręgosłupa niż też przy moich schorzeniu, a jednak życie mnie zaskoczyło 😒
joga 🥰 ja ćwiczę od Basi Tworek, na youtubie polecam Gosię Mostowską (i Basię tworek). No i pilnowanie sylwetki, żeby nie pogłębiać lordozy lędźwiowej (ja przez brzuch ciągle łapię się na tym, że tak staję z wypchanym brzuchem i wygiętymi plecami), spacery, próbować ograniczyć ilość czasu spędzanego na siedząco, takie niby oczywiste sprawy, ale jak cos zaniedbam to szybko to czuję w plecach. Ale jeśli masz dodatkowo już jakieś schorzenia, to może wizyta u fizjo by pomogła:(
 
reklama
Słuchasz jakieś podcasty na YT ?
Ja odkąd nie pracuje to codziennie sobie jakąś historię zapuszczam, bo miałam nieźle zaległości. Uwielbiam prawdziwe historie kryminalne 😁
podcasty to tylko Justyna Mazur :D

z ksiażek true crime, to z polskich autorów Katarzyna Bonda.

kryminały: Zygmunt Miłoszewski (w jego ksiażkach jest też zawsze ciekawa fabuła, fajnie zarysowane postaci) albo Remigiusz Mróz (autor serii o Chyłce).


Ja powoli zaczynam się przestawiać na 'ciążowe' ksiażki, chyba najwyższy czas... ale na razie jeszcze nie poradniki, tylko tak luźniej powiązane z tematyką. Obecnie czytam 'Mundrą', wywiady z położnymi, całkiem ciekawa, no i można zobaczyć różne punkty widzenia.
 
Do góry