reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

dziewczyny, czy was też tak pali w okolicach łopatek i pod nimi ? No ja już nie daje rady, ani leżeć, chodzić, stać, płakać mi się powoli chce i nie umiem temu kompletnie zaradzić.
Chodzi Ci o zgage?Ja narazie nie mam,na szczęście bólów kręgosłupa też nie.I oby tak zostało.Na zgage podobno dobrze często i mało jeść.
 
reklama
reklama
Słuchasz jakieś podcasty na YT ?
Ja odkąd nie pracuje to codziennie sobie jakąś historię zapuszczam, bo miałam nieźle zaległości. Uwielbiam prawdziwe historie kryminalne 😁
Próbowałam, ale to nie dla mnie. Kocham czytac od dziecka i u mnie to albo książki papierowe albo kindle. Ja też w ciąży nadrobiłam zaległości, czytam książkę dziennie, czasem 2 dni mi zajmie, żeby skończyć. Za 10 dni mam urodziny i mąż mi kupil kolejne do czytania, już są w drodze :)
 
Do góry