reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Hej Dziewczynki :) my już po połówkowych, wyniki są wszystkie w porządeczku ale synuś leniwiec nie chciał współpracować z Panem doktorem i muszę powtorzyć badanie główki tak żeby mieć komplet :) chociaż teraz też z badań nie ma powodu do niepokoju :) jedyne co mnie nie pokoi to samo badanie.. Lekarz jest sam w sobie bardzo sympatyczny ale tak mnie na tych prenatalnych wydusi zawsze tym sprzetem do USG ze dwa dni przestaje mnie brzuch boleć :( wiem, ze nie jestem najszczuplejsza i to jest utrudnienie dla niego przy badaniu ale zastanawiam sie jak oni przeprowadzaja badanie na takich na prawde puszystych puszystych kobietkach, to musi być dopiero ból jakich mało :/
A w którym dokładnie tyg ciąży robilas badania?
 
reklama
Badanie miałam 20+5 :)
No to mnie trochę uspokoiłyście, że to po prostu tak boli i tyle. Też mnie pukał po brzuszku, bo młody rozłozony jak na plaży rączkę na czoło położył zmęczony i spał :) ale ułożył się głową do dołu i nawet gin próbował zerknąć dopochwowo ale ni huhu dalej nie mógł ocenić i dlatego chce jeszcze raz go sobie zobaczyć :)
 
Hej Dziewczynki :) my już po połówkowych, wyniki są wszystkie w porządeczku ale synuś leniwiec nie chciał współpracować z Panem doktorem i muszę powtorzyć badanie główki tak żeby mieć komplet :) chociaż teraz też z badań nie ma powodu do niepokoju :) jedyne co mnie nie pokoi to samo badanie.. Lekarz jest sam w sobie bardzo sympatyczny ale tak mnie na tych prenatalnych wydusi zawsze tym sprzetem do USG ze dwa dni przestaje mnie brzuch boleć :( wiem, ze nie jestem najszczuplejsza i to jest utrudnienie dla niego przy badaniu ale zastanawiam sie jak oni przeprowadzaja badanie na takich na prawde puszystych puszystych kobietkach, to musi być dopiero ból jakich mało :/

Mnie ostatnio tez miętosil aż dwa razy 😕 jeden poprzeglądal tak ogólnie głowy rece nogi itp. Kazał wyjść i za pół godziny znowu. Może właśnie po to zeby Nas nie meczyc tyle na raz ale brzuch tez mnie bolał ... tyle, ze u mnie odwrotnie raczej do większych nie należę wiec to nie mam reguły na to wychodzi i tak wszystkie Nas wygniota niezależnie od wagi 😊😉
 
Cześć, powiedzcie czy na tym etapie ciąży czujecie często ruchy dziecka? Ja czuję 1-2 razy dziennie i nie wiem czy to normalne. Dziś u mnie 21+5
 
Ja jednak miałam USG, bo lekarz chciał mnie uspokoić. Mały tak kopie na usg, że jestem w szoku, jakim cudem tego nie czuje 🤣
Ogólnie jestem +5kg w 21 tc, więc nie jest źle 😆
 
Cześć, powiedzcie czy na tym etapie ciąży czujecie często ruchy dziecka? Ja czuję 1-2 razy dziennie i nie wiem czy to normalne. Dziś u mnie 21+5

ja jestem 22+7 i czuje regularnie, kilkanaście razy dziennie, codziennie już od jakiegoś czasu. najczęściej wieczorem ta moja mała wariatka się kręci i:)
 
Cześć, powiedzcie czy na tym etapie ciąży czujecie często ruchy dziecka? Ja czuję 1-2 razy dziennie i nie wiem czy to normalne. Dziś u mnie 21+5

U mnie dzisiaj 22+0 i chłopaków czuje juz dawno tyle ze w zależności co robie w danym dniu. Jak dużo np chodzę to ich usypia bo się kołyszą i są grzeczni ale jak tylko się położę to robią dyskotekę. I jak mam mniej ruchliwy dzień to oni dokazuja a jak ja mam bardziej ruchliwy to zazwyczaj więcej śpią 😉
 
reklama
Mi to się wydaje, że dziecko w ogóle nie śpi.. co chwile fikołki :) będzie chyba ruchliwa baba :D
Za to tatuś się cieszy, bo w końcu może wyczuć kopniaki ;)


A z innej kwestii.. Boryka się któraś z was z bardzo wysokim pulsem? Podobno może być większe niż przed ciążą, a ja poza tym miałam wysokie tętno.. Ale teraz 120 bywa czasami i to aż duszno.. Martwię się czy dzidzia jest odpowiednio dotleniona.. Może macie jakieś naturalne sposoby na zbicie?
 
Do góry