reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja mam angelsounds mini i tez znajdowałam ale już ponad tydzień nie włączam bo nie czuje potrzeby :) byłam na prenatalnych wszystko w porządku, brzuszek rośnie jestem spokojna :) ale cieszę się ze go mam :)


Ten na internetach ma dobre opinie właśnie. Mówią, że dobry stosunek ceny do jakości.
A przy nim nie potrzebny jest żel do usg?
 
reklama
Jeezu laski już nie śpię z nerwów... Na jedno dobrze bo na spokojnie zdążę wszystko naszykować na "wycieczkę" do stolicy. Jedziemy z młodą, ma obiecaną manufakturę cukierków i smart kids planet bo w przyszłym tygodniu 6 urodzinki :) Przynajmniej jak ja nie będę zadowolona z wizyty, to ona będzie miała dobry dzień :p
 
oj u mnie też już widać brzuszek 11+0, a nigdy brzucha jakiegoś dużego nie miałam.

dziewczyny, dziś się popłakałam. byliśmy na spacerze, tyle pięknych dziewczyn, opalonych, wystrojonych...i ja, blada gruba i brzydka [emoji849][emoji3061] od wczoraj mam jakiegoś doła i nie czuje się w ogóle atrakcyjna [emoji24][emoji24]

E tam! Mi najbardziej doskwiera bladość, piersi piękne 3 rozmiary wieksze, wlosy sie mega układają, zero pryszczy czego chciec wiecej? Glowa do gory!

Jeezu laski już nie śpię z nerwów... Na jedno dobrze bo na spokojnie zdążę wszystko naszykować na "wycieczkę" do stolicy. Jedziemy z młodą, ma obiecaną manufakturę cukierków i smart kids planet bo w przyszłym tygodniu 6 urodzinki :) Przynajmniej jak ja nie będę zadowolona z wizyty, to ona będzie miała dobry dzień :p

Dasz radę! My robilismy teraz córci 10 garden party i mialam dosc. A jeszcze 25 lioca komunia i tez sama robię wszystko. Tort bezowy na 30 osob.
IMG-20200611-WA0000.jpeg
 
Jeezu laski już nie śpię z nerwów... Na jedno dobrze bo na spokojnie zdążę wszystko naszykować na "wycieczkę" do stolicy. Jedziemy z młodą, ma obiecaną manufakturę cukierków i smart kids planet bo w przyszłym tygodniu 6 urodzinki :) Przynajmniej jak ja nie będę zadowolona z wizyty, to ona będzie miała dobry dzień :p
Wszystko będzie ok! 🤗na która godzinę masz wizytę? Do tej manufaktury to możecie mnie zabrać ze sobą tylko nie wiem do końca jaK ta moja wizyta by się tam skończyła 😂🙊🙈. A tak serio to trzymam kciuki całym ❤!
 
Jeezu laski już nie śpię z nerwów... Na jedno dobrze bo na spokojnie zdążę wszystko naszykować na "wycieczkę" do stolicy. Jedziemy z młodą, ma obiecaną manufakturę cukierków i smart kids planet bo w przyszłym tygodniu 6 urodzinki :) Przynajmniej jak ja nie będę zadowolona z wizyty, to ona będzie miała dobry dzień :p

Kochana to będzie super wizyta! Pomyśl sobie, że za chwilę zobaczysz swojego maluszka jak fika koziołki, a i może poznamy kto tam u Ciebie mieszka 🤩 do tego przy okazji zrobicie sobie rodzinny wyjazd i córcia będzie miała super dzień 😁 Trzymam kciuki i nie mogę się doczekać Twojej relacji!! 💛
 
A ja już 3 dzień migrena... Z kiedyś słyszałam że w ciąży nie ma migren. Chyba jestem jakimś ewenementem. Idę spać bo sen to jedyny ratunek😐

U mnie też i to nie do wytrzymania w piątek dostałam zapobiegawczo duphaston i od niedzieli się zaczęło czy też może go przyjmujesz na ulotce pisze że może powodować migreny jako skutek uboczny i mam wrażenie że u mnie tak jest.
Ja dzis pojechałam na zakupy z partnerem powiedzialam A w dupie Nie będę siedzieć i się denerwować.
7 lipca mam wizytę i porozmawiam z moim lekarzem czy robić amino czy nie.
Kupiłam detektor tetna, już wypróbowałam coś genialnego
Gdzie tak szybko go kupiłaś? Z olx był akurat w Twoim mieście czy jakiś sklep?
 
U mnie 12+6 I znalazłam. Ale mam sporą warstwę brzuszka po pierwszej ciąży i muszę brzuch naciągnąć i mocniej przycisnąć. U mnie synus leży po prawej stronie wiec skubanca złapałam ale wierci się :) szkoda że na usg dupa odwrócił się :)
U mnie było wczoraj 11+6 wg. Apki ale dzidzia mniejsza była więc sądzę, że za tydzień mogę spróbować. Tydzień to duża różnica na ciazy
 
Ale tu cisza i spokój wszyscy śpią a ja nie mam co czytac do kawy haha mam nadzieję że to będzie dobry dzień. Powiedzie kiedy znalazły się już swoje skarby detektorem w którym tyg ?
 
reklama
Ale mi sie dzień zaczął jechalam na badania i przejechalam naszego 2 miesiecznego kotka[emoji21][emoji21]gdzies siedzial mi na kole[emoji26][emoji26]wyję jak bóbr, tato idzie go gdzies pochowac.
Przykro mi ale z kotkami tak jest albo głupia moda u nich pod pokrywę od silnika włazić bo tam ciepło u mojej mamy w taki sposób bardzo dużo kotów zginęło to nie Twoja wina
 
Do góry