reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Masz jeszcze dużo czasu. Dużo osób wybiera imię albo ma dwa a w chwili narodzin dziecka wybiera inne bo bardziej do niego pasuje. Mi się podoba Edmund. Ale nie jesteśmy przekonani. Mąż myślał nad Piotrem, Marcinem itd ale dla mnie to pospolite w sensie zbyt obyte imiona i nie podobają mi się. Lila ładne imię ale u mnie na osiedlu co drugi pies na tak na imię.
Haha z tymi psami to też słyszałam hehe. No wiem wiem że mam sporo czasu ale jakoś jak znałam płeć z córką to zwracałem się do brzuszku juliś A teraz mówię Zygmunt dla jaj albo bejbol
 
reklama
Haha z tymi psami to też słyszałam hehe. No wiem wiem że mam sporo czasu ale jakoś jak znałam płeć z córką to zwracałem się do brzuszku juliś A teraz mówię Zygmunt dla jaj albo bejbol
Hehe
Ja się zwracam maleństwo lub bez osobowo.
Mam nadzieję że dziś będzie super dzień. Okazało się że mąż już może wchodzić na wizyty prywatne a dziś taką mam. Niestety musiałby wyjść z 30 min wcześniej z pracy by zdążyć więc nie wiadomo czy mu się uda. Ale mam nadzieję że tak. Czuje się lepiej jak jest ze mną.
 
Kochane mam taki problem A wiem że mam jeszcze dużo czasu ale ja jestem w gorącej wodzie kapana . Dla córki mialam wybrane imię Lilly jest takie słodkie :) A dla syna nie miałam chciałam Kubusia ale ten mój nie zgadza się wczoraj padło Oliwier co wy myślicie . Mam ogromny problem bo nie podobają mi sie męskie
Ja mam ten sam problem.Nie podoba mi sie wiekszosc meskich imion,podoba mi sie Franciszek i Helena,to oczywiscie nie i nie.Nie cierpie tych nowoczesnych imion i nie nazwe tak dziecka.Poczekam te 18 dni do prenatalnych,moze bede miec farta i lekarz okresli plec.Wtedy skupie sie juz na jednym rodzaju imion.
Mi sie podoba imie Zbigniew,tak,jak ma moj tata.
Kompletnie teraz zapomniane.
To oczywiscie tez-nie i nie.
 
Masz jeszcze dużo czasu. Dużo osób wybiera imię albo ma dwa a w chwili narodzin dziecka wybiera inne bo bardziej do niego pasuje. Mi się podoba Edmund. Ale nie jesteśmy przekonani. Mąż myślał nad Piotrem, Marcinem itd ale dla mnie to pospolite w sensie zbyt obyte imiona i nie podobają mi się. Lila ładne imię ale u mnie na osiedlu co drugi pies na tak na imię.
Zawolasz dziecko na obiad-przyleci 10 psow :D
 
Jeezu laski już nie śpię z nerwów... Na jedno dobrze bo na spokojnie zdążę wszystko naszykować na "wycieczkę" do stolicy. Jedziemy z młodą, ma obiecaną manufakturę cukierków i smart kids planet bo w przyszłym tygodniu 6 urodzinki :) Przynajmniej jak ja nie będę zadowolona z wizyty, to ona będzie miała dobry dzień :p
Daj znać, jak usg i jak fabryka cukierków w oczach 6-latki. Może z moją też bym się wybrała ;)
Kochane mam taki problem A wiem że mam jeszcze dużo czasu ale ja jestem w gorącej wodzie kapana . Dla córki mialam wybrane imię Lilly jest takie słodkie :) A dla syna nie miałam chciałam Kubusia ale ten mój nie zgadza się wczoraj padło Oliwier co wy myślicie . Mam ogromny problem bo nie podobają mi sie męskie
Lilly to marzenie mojej córki. Zawsze nazywała tak wyimaginowaną siostrę :) jestem w szoku, że tak nazywają się psy w niektórych miejscach.... nigdy tego nie słyszałam. No ale np w moich rejonach jest dużo psów Maksów :)
 
U mnie też i to nie do wytrzymania w piątek dostałam zapobiegawczo duphaston i od niedzieli się zaczęło czy też może go przyjmujesz na ulotce pisze że może powodować migreny jako skutek uboczny i mam wrażenie że u mnie tak jest.
Ja nie biorę duphastonu. Badałam poziom progesteronu na początku ciąży to miałam ponad 100 i lekarz powiedział że zdecydowanie nie trzeba. Może przez ten wysoki progesteron mam te migreny... Miejmy nadzieję że to minie wraz z 1 trymestrem.. Miłego dnia dziewczyny! Ja w pracy😐ale dziś już mały piatek😉
 
A ja nie chwaląc dnia czuje się dziś super jakbym mogła góry przenosić ale chyba to powód tego że nie poszłam z kawą na kanapę bo tam jak zalegam to amen już nie mogę wstać cały dzień śmieje się że to moja baza dowodzenia przez co mam syf w salonie i czuje się trochę jak Ci z historii wielkiej wagi poobstawiam się wszystkim w koło żeby mieć pod ręką do męża się śmieje że tylko takiego chwytaka mi brakuje co oni mają ale dziś omijam kanapę wielkim łukiem i mam zamiar posprzątać dom ambitny cel ale jakieś trzeba mieć haha
 
reklama
hej dziewczyny, ale dziś pospałam. masakra. będę musiała wyskoczyć na jakieś małe zakupy, bardzo mam ochotę na jakiegoś kwaśnego loda i kukurydzę.
mamy już czwartek, ale szybko leci❤️ za 4 dni prenatalne już❤️
 
Do góry