reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

U mnie też i to nie do wytrzymania w piątek dostałam zapobiegawczo duphaston i od niedzieli się zaczęło czy też może go przyjmujesz na ulotce pisze że może powodować migreny jako skutek uboczny i mam wrażenie że u mnie tak jest.

Gdzie tak szybko go kupiłaś? Z olx był akurat w Twoim mieście czy jakiś sklep?
Tak kupiłam z olx za 140 zl. Stan idealny.
Jestem bardzo zadowolona
 
reklama
Akurat był w Twoim mieście? Super u mnie akurat nie musiałabym zamawiać jak najpierw byłam przeciwną to takteraz bymgo bardzo chciała chodź u mnie dopiero 10 tydz więc i tak chyba za szybko czegoś tam szukać ale zanim dojdzie to akurat.
Na allegro jest tego bardzo bardzo dużo. Tal u mnie w Warszawie akurat kilka osób sprzedaje na olx
 
Akurat był w Twoim mieście? Super u mnie akurat nie musiałabym zamawiać jak najpierw byłam przeciwną to takteraz bymgo bardzo chciała chodź u mnie dopiero 10 tydz więc i tak chyba za szybko czegoś tam szukać ale zanim dojdzie to akurat.
ja mam angelsound mini ale nic jeszcze nie znalazłam oprócz własnego tetna
 
Wszystko będzie ok! 🤗na która godzinę masz wizytę? Do tej manufaktury to możecie mnie zabrać ze sobą tylko nie wiem do końca jaK ta moja wizyta by się tam skończyła 😂🙊🙈. A tak serio to trzymam kciuki całym ❤!
Kochana to będzie super wizyta! Pomyśl sobie, że za chwilę zobaczysz swojego maluszka jak fika koziołki, a i może poznamy kto tam u Ciebie mieszka 🤩 do tego przy okazji zrobicie sobie rodzinny wyjazd i córcia będzie miała super dzień 😁 Trzymam kciuki i nie mogę się doczekać Twojej relacji!! 💛
Dzięki dziewczyny. 10.45 wchodzę na usg, już jesteśmy w trasie. Na szczęście trochę popadało więc nie jest tak gorąco jechać jak się obawiałam.
 
Kochane mam taki problem A wiem że mam jeszcze dużo czasu ale ja jestem w gorącej wodzie kapana . Dla córki mialam wybrane imię Lilly jest takie słodkie :) A dla syna nie miałam chciałam Kubusia ale ten mój nie zgadza się wczoraj padło Oliwier co wy myślicie . Mam ogromny problem bo nie podobają mi sie męskie
 
Kochane mam taki problem A wiem że mam jeszcze dużo czasu ale ja jestem w gorącej wodzie kapana . Dla córki mialam wybrane imię Lilly jest takie słodkie :) A dla syna nie miałam chciałam Kubusia ale ten mój nie zgadza się wczoraj padło Oliwier co wy myślicie . Mam ogromny problem bo nie podobają mi sie męskie
Masz jeszcze dużo czasu. Dużo osób wybiera imię albo ma dwa a w chwili narodzin dziecka wybiera inne bo bardziej do niego pasuje. Mi się podoba Edmund. Ale nie jesteśmy przekonani. Mąż myślał nad Piotrem, Marcinem itd ale dla mnie to pospolite w sensie zbyt obyte imiona i nie podobają mi się. Lila ładne imię ale u mnie na osiedlu co drugi pies na tak na imię.
 
reklama
Do góry