reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Faktycznie teraz sobie przypomniałam że w pierwszej ciąży nie widziałam wyników tylko dostałam list że mam małe ryzyko.
My tu w UK zresztą to nawet wyników krwi nie widzimy, tylko jakby coś było nie tak to się kontaktują.
Ja miałam robione badania krwi i mam wyniki na stronie szpitala na swoim koncie tam gdzie mam zapisane wizyty i cała reszta
 
Nie wiem jak wy ale ja mam już całkiem ładny ciążowy brzuszek, wiadomo zobaczą go Ci którzy wiedza ale widać :) dziś 14+2 , ten dzień był super :) opalałam się , zrobiłam genialnego kurczaka jak któraś chce mogę podać przepis a na kolacje upiekłam pizze :) oczyiwscie zjadłam kawałek i miałam dość ale ciagle mam ochotę coś górować :)
 
oj u mnie też już widać brzuszek 11+0, a nigdy brzucha jakiegoś dużego nie miałam.

dziewczyny, dziś się popłakałam. byliśmy na spacerze, tyle pięknych dziewczyn, opalonych, wystrojonych...i ja, blada gruba i brzydka 🙄🥴 od wczoraj mam jakiegoś doła i nie czuje się w ogóle atrakcyjna 😭😭
 
oj u mnie też już widać brzuszek 11+0, a nigdy brzucha jakiegoś dużego nie miałam.

dziewczyny, dziś się popłakałam. byliśmy na spacerze, tyle pięknych dziewczyn, opalonych, wystrojonych...i ja, blada gruba i brzydka 🙄🥴 od wczoraj mam jakiegoś doła i nie czuje się w ogóle atrakcyjna 😭😭

Kobieto, gwarantuję Ci, że jesteś teraz najpiękniejsza!!! 😘 Do mnie ostatnio jeden Pan na mieście powiedział "o proszę.. Pani ma taką naturalną, delikatną skórę, a nie jak te wszystkie teraz po solarium".. chyba chciał mi dać delikatnie do zrozumienia, że jestem biała jak kreda 🤣 dzisiaj na przykład zauważyłam, że bardzo podeszłam wodą - brzuszek wygląda na ogromny, nogi jak dwie parówki.. czasem też na siebie spojrzę i niedowierzam, ale potem spojrzę w lustro na brzuszek i jak sobie uświadomię, że tam sobie rośnie mój okruszek i już sobie macha rączkami, to nagle patrzę na siebie jak na najpiękniejszy "domek" świata 😍
 
Ja muszę przyznać że się teraz dobrze czuje w swojej skórze [emoji3059] po fryzjerze to jak bogini, ostatnie dni trochę się opaliłam, wody jeszcze nie łapie, brzuszek po bobie wystaje.. Cera promienista choć z paroma kropkami.. Naprawdę nie mogę narzekać [emoji6] lubię zerkać w lustro teraz [emoji16]
 
Ja kochane cały dzień dziś wymiotowałam od 5 rano do wieczora. Dopiero niedawno udało mi się zjeść bułkę z twarogiem. W takie dni czuje się jakby ciało nie należał o do mnie. Jakbym nie miała na nic wpływu i zaczynam ryczeć. To okropne uczucie byc glodnym i nie moc zjesc :( .Wymiotuje już od 6 tygodni. Jestem naprawdę zmęczona. Mimo leków przeciwwymiotnych albo wymiotuje raz albo naście razy. W większości dni nie mam za dużo siły bo nie jem za dużo . Czasem tak bardzo chciałabym żeby to się skończyło:( .
Ale koniec biadolenia na dziś. Czas iść spać bo nie wiadomo jaki jutro będzie dzień. Dobranoc.
 
Inka, ja sobie wyobrażam. Remontowaliśmy dom właśnie z lat 50. Czego tam nie było [emoji2356] Chciałam np wymienić drzwi, a jak zdemontowali stare to się okazało że nad nimi przestrzeń była wypełniona szmatami i deskami i wszystko wypadło [emoji6] Generalnie czego się nie ruszyło to wypadały 3 kolejne rzeczy do zrobienia. Także wiem co czujesz.
o to to, znam te przestrzenie wypełnione czymś dziwnym hehehe
 
reklama
Do góry