reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Próbowałam dziś pierwszy raz znaleźć serduszko Detektorem ale nie znalazłam szkoda ale spróbuje za tydzień może
 
oj u mnie też już widać brzuszek 11+0, a nigdy brzucha jakiegoś dużego nie miałam.

dziewczyny, dziś się popłakałam. byliśmy na spacerze, tyle pięknych dziewczyn, opalonych, wystrojonych...i ja, blada gruba i brzydka 🙄🥴 od wczoraj mam jakiegoś doła i nie czuje się w ogóle atrakcyjna 😭😭
ja totalnie uciekam przed ludźmi bo czuje sie jak jakiś debil nie ogarnięty
 
Próbowałam dziś pierwszy raz znaleźć serduszko Detektorem ale nie znalazłam szkoda ale spróbuje za tydzień może
U mnie 12+6 I znalazłam. Ale mam sporą warstwę brzuszka po pierwszej ciąży i muszę brzuch naciągnąć i mocniej przycisnąć. U mnie synus leży po prawej stronie wiec skubanca złapałam ale wierci się :) szkoda że na usg dupa odwrócił się :)
 
Ja dzis pojechałam na zakupy z partnerem powiedzialam A w dupie Nie będę siedzieć i się denerwować.
7 lipca mam wizytę i porozmawiam z moim lekarzem czy robić amino czy nie.
Kupiłam detektor tetna, już wypróbowałam coś genialnego

A jaki masz detektor tętna? Ja się za nimi na razie na olxie rozglądałam, ale gdzieś wyczytałam, że one coś wyłapują dopiero po 15 tygodniu i nie wiem czy to może od jego jakości nie zależy.
 
A jaki masz detektor tętna? Ja się za nimi na razie na olxie rozglądałam, ale gdzieś wyczytałam, że one coś wyłapują dopiero po 15 tygodniu i nie wiem czy to może od jego jakości nie zależy.
A ja kupiłam taki
 

Załączniki

  • Screenshot_20200701-224512_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200701-224512_Samsung Internet.jpg
    159,2 KB · Wyświetleń: 42
Ja mam angelsounds mini i tez znajdowałam ale już ponad tydzień nie włączam bo nie czuje potrzeby :) byłam na prenatalnych wszystko w porządku, brzuszek rośnie jestem spokojna :) ale cieszę się ze go mam :)
 
Ja mam angelsounds mini i tez znajdowałam ale już ponad tydzień nie włączam bo nie czuje potrzeby :) byłam na prenatalnych wszystko w porządku, brzuszek rośnie jestem spokojna :) ale cieszę się ze go mam :)
Tak ja też się Cieszę. Zamiast lecieć do lekarza mogę sama sprawdzić czy serduszko bije . Taka kontrola lepsza i przynajmniej spokojniejszy jestem
 
reklama
Do góry