reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Kochane czy któraś miala już pobranie krwi pappa? Ja dziś mialam stresuje się tak wynikami ze szok. Nie zapytałem kiedy będzie wynik jak długo czeka się ale w środę już mam usg pappa i już spać nie mogę. Boję się tak bardzo. Mam siostrę z wodoglowiem i adhd i boję się co wyjdzie ... :(
Ja też miałam dzisiaj. Mi powiedzieli że wynik będzie za tydzień a koleżance jak robiła prywatnie to miała po 2 dniach. Najlepiej jak zadzwonisz do przychodni i zapytasz. Ściskam mocno :)
 
Co do tego, że z samą receptę chcą od którejś z Was 50 zł, to w dużych miastach to raczej normalka. Tylko, że ja spotkałam się z tym jak chciałam tabletki anty.
 
Karoola2021

Szczerze mi lekarz prywatny wypisuje za każdym razem recepty na sms jeśli biorę te leki na stałe. Takie zagranie jest chamskie. Ja rozumiem jak byś nie była stała pacjentka tylko z doskoku ras na kilka msc. No ale cóż. Dziewczyny dobrze radzą by na wizycie wziąć tyle opakowań leku na receptę by wystarczyło do kolejnej wizyty.

O to trochę mnie uspokoiłaś. Ja miałam tydzień temu krzywą i trochę ponad normę wyszła ale jak w domu co dzień mierzę sobie tak dla siebie cukier to na czczo wyższy (94-98)a godzinę po posiłkach niezależnie jakich w normie. W czwartek mam dopiero lekarza ale jest szansa, że to nie cukrzyca tylko może mam tak jak Ty.

Ale ja mam zdiagnozowaną cukrzycę ciążową. I to się leczy insulina. Niestety na cukier na czczo nie ma wpływu to co jesz w ciągu dnia. Poziom na czczo możesz zmniejszyć jedynie poprzez przyjmowanie insuliny na noc.

Norma na czczo jest do 89.
 
ja za tydzień o tej porze będę już po prenatalnych. zaczyna mnie już łapać stres🤦😔
Klaudia widzę że ty jesteś wszystkim tak zestresowana, polecam książkę, lody i odpoczynek, dobrze robi. Ja jakoś przestałam się martwić... W zasadzie to już nie mogę się doczekać wizyty która będzie w środę ale jakoś normalnie zaczęłam do tego podchodzić. Przemyślalam sobie co nieco, poukladalam w głowie i stwierdziłam że moje nerwy w niczym nie pomogą a wręcz mogą zaszkodzić, a niestety prawda jest taka że tego maluszka ktorego masz w brzuszku nagle sobie nie wymienisz 'na lepszy model' 😉 A dodam jeszcze że ogólnie nie jestem oaza spokoju tylko osobą, która stresuje się wszystkim aż nadto. Z tego co pamiętam ty jesteś nawet dalej niż ja (ja dziś zaczęłam 11 tydzień), więc wyluzuj i tak jak napisałam wyżej - polecam relaks :)
 
Klaudia widzę że ty jesteś wszystkim tak zestresowana, polecam książkę, lody i odpoczynek, dobrze robi. Ja jakoś przestałam się martwić... W zasadzie to już nie mogę się doczekać wizyty która będzie w środę ale jakoś normalnie zaczęłam do tego podchodzić. Przemyślalam sobie co nieco, poukladalam w głowie i stwierdziłam że moje nerwy w niczym nie pomogą a wręcz mogą zaszkodzić, a niestety prawda jest taka że tego maluszka ktorego masz w brzuszku nagle sobie nie wymienisz 'na lepszy model' 😉 A dodam jeszcze że ogólnie nie jestem oaza spokoju tylko osobą, która stresuje się wszystkim aż nadto. Z tego co pamiętam ty jesteś nawet dalej niż ja (ja dziś zaczęłam 11 tydzień), więc wyluzuj i tak jak napisałam wyżej - polecam relaks :)
no ja za 2 dni zaczynam 12 tydzień. ah no taka ze mnie osoba wiecznie zestresowana i wszystkim się przejmująca 😵.
 
Ja się wstępnie dowiem jutro chociaż koleżanka mi mówiła że też była na prenatalnych i tego lekarza do którego ja idę i mówiła nie nastawiaj się bo jej powiedział że jest pewny że dziewczynka a w 20 tyg lekarz jej prowadzący mówi że będzie syn i wpadła w histerię że jej ktoś dziecko w brzuchu podmienił. Wczoraj mi o tym mówiła żebym się u tego lekarza nie nastawiała 🙂.

Ja właśnie słyszałam, że jak na tak wczesnym etapie lekarz stwierdzi, że dziewczynka, to są jeszcze duże szanse, ze to jednak będzie chlopczyk 😁 a znowu mniejsze szanse są na pomyłkę jak już stwierdzi, że chłopiec 😁 u mnie juz w 11tc powiedział, że na 80% to będzie synuś, więc sama jestem ciekawa czy nas jeszcze dzidziuś zaskoczy, czy już tak zostanie 🤩
 
reklama
A znacie może jakieś fajne strony z sukienkami? Muszę odświeżyć szafę, bo wszystkie mam krótkie i jak tylko brzuch się bardziej pojawi to czuję że będę świecić tym czym nie powinnam 😂
 
Do góry