reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Dziewczyny cieszę się z waszych udanych wizyt, jeśli chodzi o pappa to u mnie Np wyniki były idealne ale wiem ze potrafią niezle namieszać.
Ja dziś jestem jak chodzące zombie , nie wiem co się dzieje ale okropnie mi niedobrze , także nie mogę znieść swojego posmaku w ustach i nie idzie niczym go zabić , spałam z synem 3h ale jeta gorzej bo bym dalej spała a on ma energii za 3 . Co za poniedziałek ☹️
 
reklama
Właśnie mam chwile zwątpienia... Chodzę prywatnie na wizyty do ginekologa, który prowadzi moją ciąże. Jest równocześnie endokrynologiem. Ostatnio podczas wizyty wypisał mi normalnie Euthyrox i powiedział że jak będzie się kończył to mam napisać sms to wyśle mi kod. Już raz tak mi wysyłał. Dzisiaj napisałam znowu i dostałam informacje, że najpierw muszę wpłacić mu na konto 50zl a później będę miała kod recepty... Czy ja źle myśle czy naprawdę tak to wygląda, że za samą receptę muszę zapłacić? Tylko bardzo dziwne, że ostatnio podał mi kod do recepty i nie musiałam płacić... Już sama nie wiem.. A lek muszę wykupić za 3 dni bo mi się kończy
Szczerze dla mnie draństwo,bo albo prowadzi Cię albo tylko kasa,kasa,kasa. Niech wypisuję większą ilość z terminem realizacji recepty od danego dnia.Jak ludzie bywają pazerni to głowa mała ☹️
 
Dziewczyny jaka y nas ulewa przeszła, to glowa mała. Ze 20min tylko lalo, a połowa mojej plantacji warzywnej pod wodaprysznic. Z cukiniami moge sie pozegnac na amen :( a wszystjue od nasionka wyhodowane. wiatr taku straszny wiam, ze 20 metrowe choiny sie kladly. Szczęściem u nas to i tak bokiem przeszlo, w okolicy byla dopiero masakra :baffled:
A jeszcze przed południem było tak goraci, ze syn sie w basenie moczyl.
Syreny wyja dookola, woda nam drogą pedzila, na podworzu jezioro. Ahh
 
Hej kobitki 😁 ja tylko na chwile sie pochwalic.
Na prenatalnych wszystko wporzadku, dzisiaj 11t4d i dzidzius ma 47.9mm
I lekarz powiedzial , ze na 80-90% córaa 😁😁 takze jestem zadowolona 😍
Co do grupy zamknietej to nie bierzcie mnie. Bo to bez sensu skoro i tak malo co sie udzielam. Wiec po co przyjmowac i za 2 tyg mnie wyrzucac 😁😁
 
Dziewczyny jaka y nas ulewa przeszła, to glowa mała. Ze 20min tylko lalo, a połowa mojej plantacji warzywnej pod wodaprysznic. Z cukiniami moge sie pozegnac na amen :( a wszystjue od nasionka wyhodowane. wiatr taku straszny wiam, ze 20 metrowe choiny sie kladly. Szczęściem u nas to i tak bokiem przeszlo, w okolicy byla dopiero masakra :baffled:
A jeszcze przed południem było tak goraci, ze syn sie w basenie moczyl.
Syreny wyja dookola, woda nam drogą pedzila, na podworzu jezioro. Ahh
O kurcze , ta pogoda z roku na rok coraz bardziej niebezpieczna , nad mój region na noc ma naciągnąć burzowe chmury😔
Kochana jak się czujesz? Byłaś u lekarza?
Też czekam na jakąś informację.
Wszystkim gratuluję udanych wizyt, niech maluszki zdrowo rosną ❤️
 
Ja już po wizycie 😍
Nie mam dziś ani zdj ,ani nie wiem ile mierzy ,za to Pani doktor powiedziała że ma 70g🤔
Mąż widział jak się kręci i kopie😂
Tylko zastanawia mnie ta waga ,czy jest to mozliwe zeby az tyle ?;D
Maluch wyraźnie urósł bo termin nam sie przesunął na 2.01 😁
Myślę że ten brak zdj wynika z tego że jutro mamy prenatalne i przy usg mówiłam o tym Pani doktor 😁
 
Tak z ciekawości 😂 pytanie do dziewczyny, które są już po prenatalnych i mają stwierdzone na ileś tam % że będzie dziewczynka. Czy sprawdziły wam się zachcianki na dziewczynke i ten kalendarz chińskim o którym była mowa na samym początku 🤔😁?
 
Tak z ciekawości 😂 pytanie do dziewczyny, które są już po prenatalnych i mają stwierdzone na ileś tam % że będzie dziewczynka. Czy sprawdziły wam się zachcianki na dziewczynke i ten kalendarz chińskim o którym była mowa na samym początku 🤔😁?
Mnie kalendarz chiński się sprawdza.
Co do ciąży - zupełnie inna niż z synem. Z synem nie było mi nie dobrze nigdy, teraz cały czas. Jem mało, z synem jadłam za dwóch.
Wogole nie ciągnie mnie do mięsa i wędlin ale to w obu ciążach.
Nie nastawiam się na dziewczynkę uważam że wszystko może się zmienić bo to dopiero 13 /14 tydz. Ale fajnie by było mieć parkę :)
 
reklama
Karoola2021

Szczerze mi lekarz prywatny wypisuje za każdym razem recepty na sms jeśli biorę te leki na stałe. Takie zagranie jest chamskie. Ja rozumiem jak byś nie była stała pacjentka tylko z doskoku ras na kilka msc. No ale cóż. Dziewczyny dobrze radzą by na wizycie wziąć tyle opakowań leku na receptę by wystarczyło do kolejnej wizyty.



Ale ja mam zdiagnozowaną cukrzycę ciążową. I to się leczy insulina. Niestety na cukier na czczo nie ma wpływu to co jesz w ciągu dnia. Poziom na czczo możesz zmniejszyć jedynie poprzez przyjmowanie insuliny na noc.

Norma na czczo jest do 89.
A to nie wiedziałam. Dzięki.
 
Do góry