reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
W sumie to dawno mnie tam nie było, więc chyba czas zajrzeć 😊 Kiedyś to całe dnie tam siedziałam i upatrywalam perełek 😁
Ja też polecam z calego serca second hand!💃🤩 uwielbiam! Skarbnica perełek ale to trzeba lubić i czuć no i mieć cierpliwość. U mnie 90% szafy to właśnie second hand i praktycznie same markowe, z metkami i nie rzadko od jakichś projektantów ale to miłość od dziecka. Ubolewam strasznie że tutaj mam zaledwie dwa bo w Szwajcarii nie jest to zupełnie popularne A szkoda.
 
dziewczyny ale szybko piszecie, szok [emoji14]
cieszę się, że Wasze USG w porządku, gratuluję wszystkim ;)

ja niestety dalej w szpitalu, zmieniłam moje miejsce na korytarzu w końcu na miejsce w sali, w dodatku pod oknem, więc trochę mi lepiej. dzisiaj miałam znowu USG ciąży, z dzidzia wszystko w porządku, więc to najważniejsze.
Niestety cała reszta nie jest za dobrze, no ale kiedyś wreszcie i dla mnie wyjdzie słońce [emoji4][emoji4]
 
dziewczyny ale szybko piszecie, szok [emoji14]
cieszę się, że Wasze USG w porządku, gratuluję wszystkim ;)

ja niestety dalej w szpitalu, zmieniłam moje miejsce na korytarzu w końcu na miejsce w sali, w dodatku pod oknem, więc trochę mi lepiej. dzisiaj miałam znowu USG ciąży, z dzidzia wszystko w porządku, więc to najważniejsze.
Niestety cała reszta nie jest za dobrze, no ale kiedyś wreszcie i dla mnie wyjdzie słońce [emoji4][emoji4]
A ogólnie jak się czujesz? Wiesz już może kiedy wyjdziesz? Nadal czujesz ból? Dobrze że z maleństwem wszystko jest w porządku. Trzymam kciuki żebyś niedługo już mogła wyjść do domku✊✊😘
 
dziewczyny ale szybko piszecie, szok [emoji14]
cieszę się, że Wasze USG w porządku, gratuluję wszystkim ;)

ja niestety dalej w szpitalu, zmieniłam moje miejsce na korytarzu w końcu na miejsce w sali, w dodatku pod oknem, więc trochę mi lepiej. dzisiaj miałam znowu USG ciąży, z dzidzia wszystko w porządku, więc to najważniejsze.
Niestety cała reszta nie jest za dobrze, no ale kiedyś wreszcie i dla mnie wyjdzie słońce [emoji4][emoji4]
A jak się czujesz ?? ból troszkę zmalał?
 
Cześć dziewczyny, życzę samych dobrych wiadomości wizytującym, a reszcie miłego spokojnego dnia z dobrym samopoczuciem.

Co do ćwiczeń lekarz od początku powiedział, że nie widzi żadnych przeciwskazań, aby normalnie ćwiczyć tak jak robiłam to wcześniej. Jak mam dobre samopoczucie to biegam na orbictrecu albo jeźdzę rowerem przy ćwiczeniach tylko pilnuje tętna.
Ja też wybrałam orbitrek 🙂 można się konkretnie zmęczyć 😅
 
reklama
Do góry