reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Hej dziewczyny :)
Jak u Was z wagą?
U mnie na początku w górę ,a teraz mam mniej niż przed ciąża , mimo że nie wymiotuje🤔🙄🤷🏼‍♀️

Ja nie mam wagi w domu, lekarz też mnie nie waży 🤷‍♀️ ale z tego co widzę w lustrze, to w cialko narazie nic mi nie weszlo, jedynie faktycznie widze już wyraźnie, że brzuszek na dole jest ładnie zaokrąglony już od wysokości wzgórka łonowego - dzisiaj u mnie 11+3 😍 ale gdyby ktoś nie wiedział, że jestem w ciąży to pewnie wyglądam jakbym po prostu pojadła 😅
A w ogóle od ostatniego USG ktore w końcu miałam przezbrzuszne i wiem gdzie dzidzia leży to cały czas się w tym miejscu głaszczę i do niego mówię 😍😍😍
 
.....chyba,ze zaklad pracy liczy <20 osov-wtedy caly okres zwolnienia w ciazy placi niby pracodawca.I nie ma w zwiazku z tym kontroli z zusu.Takie cos wyczytalam.
Ja właśnie jestem w takiej sytuacji że będzie mi płacił pracodawca, od razu powiedział że nie będzie problemu żebym szła na L4 kiedy zechce. Nawet kadrowa podpowiedziała żebym już urlopu nie brała a odrazu na L4 szła, a urlop żebym zostawiła sobie na czas po macierzyńskim. Myślę więc że nie będzie problemu żebym sobie gdzieś pojechała
 
Tez pomyslalam o ince ale chcialam zeby kto inny ja wytypowal :-D
Co do wagi to u mnie koszmar. W marcu przed nakazem siedzenia na dupie bylo 56 niecale jak robilam test to bylo juz 58.5 a dzis jest 59.1 porazka normalnie. Muj cel to nie przekroczyc 70.
Z hanutem przytylam niecale14 ale zaczynalam od 50
 
Cześć dziewczyny. Ile stron od wczoraj. Nie dam rady chyba nadrobić. Wczoraj byłam w szpitalu na kroplokwach pare godzin. Wymiotuje czym wlezie, nie miałam już siły się ruszać ale niewiele to pomogło ale przynajmniej pokazali mi maluszka i wreszcie zaczął wyglądać jak mały bobasek a nie kijanka ( 9+3 ):( oby do końca pierwszego trymestru.
 
Cześć dziewczyny. Ile stron od wczoraj. Nie dam rady chyba nadrobić. Wczoraj byłam w szpitalu na kroplokwach pare godzin. Wymiotuje czym wlezie, nie miałam już siły się ruszać ale niewiele to pomogło ale przynajmniej pokazali mi maluszka i wreszcie zaczął wyglądać jak mały bobasek a nie kijanka ( 9+3 ):( oby do końca pierwszego trymestru.
oj ten 9 tydzień jest chyba najgorszy dla większości z nas 😔 ja z dnia na dzień powiedzmy, że coraz lepiej, ale bez szału...u mnie dziś 10+3
 
reklama
Do góry