reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Znów oddzywa się moja ostatnia ósemka. Zawsze w ciąży ;/. Między ciążami nie miałam jak usunąć sprawy wyższe jak to się mówi. Teraz chyba będę cierpieć do końca ciąży. Bo dentysta raczej przy heparynie i acardzie nie zgodzi się na wygranie w drugim trymestrze

Oj żebyCie nie przypililo porządnie z tym bólem. Przy rozrzedzajacyvh krew żaden normalny lekarz nie podejmie się usunięcia a w ciąży to już w ogóle. Jak nie będziesz mogła wytrzymać to musisz to najpierw skonsultować z lekarzem który Ci przepisał leki, często dają inne na chwile i można usunąć. Koniecznie trzeba mieć zaświadczenie dla dentysty, ze Twoj lekarz zezwala. No i z 8 polecam isc do chirurga, bo jak to jakaś z pokręconymi korzeniami to może Ci dentysta sieczkę zrobić i odesłać z takim czymś do chirurga, bo nie da sobie rady.
 
reklama
Hej. U mnie noc słabo przespana, do tego o świcie obudziły mnie grzmoty. Ale już jestem po badaniach i gotowa na pedicure 😊. Najwyżej zasnę na fotelu 😅
 
Cześć dziewczyny :)
U mnie wogole nie widać brzucha, do pracy chodzę raczej na elegancko ubrana i nikt się nie zorientował z biur obok.
Ciekawe kiedy pojawi się brzusio :)
Dziewczyny wczoraj czułam takie dziwne rzeczy w brzuchu jakby mi coś w środku robiło fikolki, ciekawe czy to dzidzi czy coś od zoladka ...
Co dziś na obiad u mnie zero pomysłów :/
 
Cześć dziewczyny :)
U mnie wogole nie widać brzucha, do pracy chodzę raczej na elegancko ubrana i nikt się nie zorientował z biur obok.
Ciekawe kiedy pojawi się brzusio :)
Dziewczyny wczoraj czułam takie dziwne rzeczy w brzuchu jakby mi coś w środku robiło fikolki, ciekawe czy to dzidzi czy coś od zoladka ...
Co dziś na obiad u mnie zero pomysłów :/
Ja naprzyklad też coś czuję ale mi się wydaje że to jelita bo macica rośnie idzie do góry i wszystkie narządy muszą się poprzesuwać.
 
Jak tam wasze brzuszki? U mnie już widać nie da się ukryć chyba że bym coś szerokiego ubrała.
Piękny brzuszek:) U mnie widac ale pewnie dlatego, że przed samą ciążą trochę przytyłam a u mnie wszystko idzie w brzuch:) W luznych koszulach, sukienkach sądzę, że raczej jest ukryty choć raz bezdomny-parkingowy ;) zagaił pytając: „ Który to miesiąc?” 🙃.
 
Dziewczyny ja dziś wstałam z okropnym bolem plecow, nie wiem czy jeszcze się nie przyzwyczaiłam do nowego łóżka czy zwyczajnie źle mi się spało. W dodatku brzuch mnie tak bolał jakbym cała noc trzymała siusiu a byłam kilka razy.. u mnie na śniadanie dziś wejdzie coś słodkiego jakaś drożdżówka plus kakao 😁 póki nie mam kwasu w buzi ,trzeba korzystać 😁
 
Smerfetka :)
 

Załączniki

  • 2516E269-4CC9-45BB-B02B-591CB53588DB.png
    2516E269-4CC9-45BB-B02B-591CB53588DB.png
    381,5 KB · Wyświetleń: 66
reklama
hej dziewczyny, u mnie też całą noc lało, grzmiało masakra. na dodatek o 7 zostałam obudzona przez rodziców więc koniec spania 🤦. ja się w miarę dobrze czuje, aczkolwiek zmuli mnie kilka razy w ciągu dnia😵
 
Do góry