reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
No ja mam kilo z hakiem na plusie , lekarka mówiła ze w tym czasie idealnie , tyle ze ja musiałam jeść co chwilkę zeby nie wymiotować bo co mi burczalo w brzuchu to mnie od razu mdlilo ;)
 
Cześć dziewczyny🙃. U mnie też burza nie dawała spać. A jak już zasnęłam to miałam taki koszmar, że zaraz się obudziłam. Śniło mi się, że byłam obejrzeć porodówke. Wchodzę a tam sala gimnastyczna pełna rodzących kobiet i dwóch lekarzy. Jeden chodził ciął brzuchy a drugi szedł za nim i wyciągał dzieci. Masakra 😱
 
Dziewczyny mam pytanie dot. kontroli z zusu w trakcie L4 . czy kogoś odwiedzili ? myślicie że w czasach korony oni wgl chodzą po ludziach na L4 ?
Mój tata pół roku na l4 już jest i nie miał kontroli żadnej.
A jeśli chodzi o znajome w ciąży to miały ale przed dobą koronawirusa.
 
Ja dziś ledwo wstałam po 9 i jestem tak zmęczona jakbym w ogóle nie spała.

Głosowanie ogarnę później, bo jak na początku sprawdzałam to było tam trochę głosów od osób, które w ogóle w styczniówkach nic nie pisały, albo ledwo co gdzieś się przewinęły więc takich nie biorę pod uwagę.
 
Ahoj lachony
Co do brzucha to troche widac u mnie
Wczoraj ja dostalam zestaw zdjec I 3 filmiki na telefon I jak dzis sie obudzilam to slubny ogladal po raz kolejny. Zrwszta ja tez non stop gapie sie na nie.
Wydaje mi sie ze przed tworzeniem zamknietego trzeba okreslic kto moderatorem grupy ma byc. Nie wiem czy nie dwoje. Jak juz mowilam ja typuje na jednego kasiakar bo sie instynktem organizacyjnym wykazuje. Jeszcze chyba jedna nam trzeba.
 
Pracodawca nie chcę żebyś wracała bo za pierwsze 33dni zwolnienia on Ci płaci a później przejmuje Cię ZUS. Natomiast jak np po dwóch msc wrócisz i po kolejnym msc znowu pójdziesz na l4 to znowu pracodawca musi płacić.
.....chyba,ze zaklad pracy liczy <20 osov-wtedy caly okres zwolnienia w ciazy placi niby pracodawca.I nie ma w zwiazku z tym kontroli z zusu.Takie cos wyczytalam.
 
Hej dziewczyny :)
Jak u Was z wagą?
U mnie na początku w górę ,a teraz mam mniej niż przed ciąża , mimo że nie wymiotuje🤔🙄🤷🏼‍♀️
Ja jestem 4 na minusie. Zeszło mi z boczków i ud. Odrzuca mnie od słodkiego wiec pewnie dlatego. Brzuch ja trochę widzę, ale mój mąż twierdzi, ze ten 4 kg temu był większy tylko ja mam paranoje bo nikomu nie mówiłam jeszcze o ciąży ;)
 
reklama
Ahoj lachony
Co do brzucha to troche widac u mnie
Wczoraj ja dostalam zestaw zdjec I 3 filmiki na telefon I jak dzis sie obudzilam to slubny ogladal po raz kolejny. Zrwszta ja tez non stop gapie sie na nie.
Wydaje mi sie ze przed tworzeniem zamknietego trzeba okreslic kto moderatorem grupy ma byc. Nie wiem czy nie dwoje. Jak juz mowilam ja typuje na jednego kasiakar bo sie instynktem organizacyjnym wykazuje. Jeszcze chyba jedna nam trzeba.

Dokładnie, druga moderatorka musi być, ale nie muszę to wcale być ja.:-) :) Wybierzcie kogo chcecie.
Wiadomo, jedna osoba nie zawsze będzie dostępna online, albo może mieć kiepski dzień i wcale nie zaglądać więc dobrze żeby były dwie to jest szansa, że ktoś na posterunku sie pojawi.
 
Do góry