reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dokladnie.Jestem w polowie 9go i mdlosci okropnie narosly,wymioty tez sa i totalna awersja do jedzenia mimo glodu....

Poleciłabym ci iść na kroplówkę ale nie czuje się lepiej mimo ze dostałam dwie :D na powrocie je zwróciłam w samochodzie :p z drugiej strony pani w rejestracji na sor powiedziała ze mogę wymiotować cała ciąże i totalnie nic nie jeść wiec co ja tu wgl robię :p
 
Hej kobietki u mnie dzisiaj nad ranem też ulewa, burza ale fajnie bo chociaż powietrze przez chwilę rześkie. U mnie brzucha nie ma, nic, a nic chyba że wzdęcia i zaparcia ale z tym też się pożegnałm ostatnio. Myślałam że będzie widać wcześniej trochę bo ja raczej zaliczam się do tych niskich i chudych ale no trzeba czekać. A od początku ciąży do teraz zlecialam 2.5 kg ale to przez wstręt do jedzenia. Czuje, że już zaczynam pomału nadrabiać bo mdłości już od tygodnia tylko przed spaniem 😂👌.
 
Hej dziewczyny :)
Jak u Was z wagą?
U mnie na początku w górę ,a teraz mam mniej niż przed ciąża , mimo że nie wymiotuje🤔🙄🤷🏼‍♀️
Ja od początku schudłam 3 kg, teraz pewnie je nadrobię bo wieczorne mdłości mi ustąpiły. Mój gin bardzo pilnuje wagi powiedział mi żebym się postarała utrzymać wagę do 20 tygodnia. W książeczce już mi zapisał ile mogę przytyć 8 kg:baffled:
 
Ja zawsze w ciąży tyje mimo, że np. Teraz wielkiego apetytu nie mam ale waga do przodu idzie. Tylko, że ja nie wymiotuje. Mam mdłości teraz już czasami tylko.
Za to ogólnie dziś mnie jakieś zamulenie złapało i brak organizacji, brak chęci gotowania nawet brak pomysłu jakby się tak dalo przesiedzialabym cały dzień
 
reklama
Jezu jaki skwar. U nad na poddaszu nie ma czym oddychać. Mieliśmy w tym roku kupować klimatyzator,, ale jak schodzimy w końcu na,dol, to bez sensu.

A co do moderatorow, to my na,styczniowych 2019 musialysmy wybrać 3 osoby,tak adminka zleciła.
 
Do góry