reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dzień dobry Wam 😍
Pobiłam rekord. Spalam chyba że 14h ciurkiem.
A teraz czuję się jakby mnie ktoś zjadł i zwrócił 😂
Piszecie o imionach. Ja dla swoich chłopców ( 3 sztuki 🤗) wybierałam takie imiona żeby mi się absolutnie z nikim nie kojarzyly. Jest Igor, Filip i Wiktor. Jak będzie czwarty chłopak to nie mam pojecia. Limit wyczerpany 🙈🙉🙊
 
Dzień dobry dziewczyny :*
Co do imion fajne macie typy, mnie się podoba dla chłopca : Borys i Nikodem.
Dla dziewczynki : Blanka, Kaja, Sara, Marina,.
Mojemu mężowi rzadne, więc mu wczoraj powiedziałam że aby negować wszystko trzeba mieć swój pomysł :)
Dziewczyny często myślę o szpitalu w dobie korony obawiam się...
 
Ja też o tym myślę coraz częściej. Koleżanka która jest pielęgniarka mnie pociesza spokojnie nie martw się na zapas będzie trochę inaczej ale będzie dobrze. Najgorsze że nie będzie odwiedzin 😞
Ja się najbardziej boję żeby mnie nie zarazili korona.... Boję się że na jesien przyjdzie 2 etap tego świństwa.
Bez odwiedzin jakoś przeżyję byle nikt niczym mnie i maleństwa nie zaraził.
Jestem że śląska może stąd te źle myśli.
 
Ja sobie z nudów bo wszyscy śpią oglądam te kosze Mojżesza wcześniej nie miałam takich cudow ale teraz chce bo mamy mikroskopijna sypialnie połączona z salonem i otwartą kuchnia więc taki kosz mi się zmieści obok łózka żeby nie wstawać milion razy do łóżeczka. I coś takiego mi się bardzo podoba
Dla mnie z córką łóżeczko było niemal zbędne, teraz od razu zrobimy dostawkę bo latanie do łóżeczka dla mnie jest bez sensu.
Dzień dobry dziewczyny :*
Co do imion fajne macie typy, mnie się podoba dla chłopca : Borys i Nikodem.
Dla dziewczynki : Blanka, Kaja, Sara, Marina,.
Mojemu mężowi rzadne, więc mu wczoraj powiedziałam że aby negować wszystko trzeba mieć swój pomysł :)
Dziewczyny często myślę o szpitalu w dobie korony obawiam się...
Z imion u nas dla chłopaka Michał- to ustalonedaaawno temu, jeszcze Zu miała być Michałem, a dla panienki Jagoda.

Mnie rodzenie w dobie korony też zaczyna przerażać, tzn coraz bardziej boję się jesieni, tego co będzie się dziać. Rodzenie samej jeszcze przetrwam, brak odwiedzin też, ale przeraża mnie jakby mi wyszło, że jestem chora i odizolowaliby mi dziecko na 2 tygodnie, to dramat większy niż cokolwiek...
 
reklama
Ja jeszcze nie myślałam o szpitalu ale pewnie będzie ciężki czas na jesień. Podpowiedzie co kupujecie tatusiom swoim jak i ojcom swoich dzieci haha ja jak zawsze zero pomysłów 😁
 
Do góry