reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Ja sobie z nudów bo wszyscy śpią oglądam te kosze Mojżesza wcześniej nie miałam takich cudow ale teraz chce bo mamy mikroskopijna sypialnie połączona z salonem i otwartą kuchnia więc taki kosz mi się zmieści obok łózka żeby nie wstawać milion razy do łóżeczka. I coś takiego mi się bardzo podoba
 

Załączniki

  • Screenshot_20200621_072446_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_20200621_072446_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    246,5 KB · Wyświetleń: 67
reklama
A weszlam na pare parafii na ochrzczonych w tym i zeszlym roku.Teraz jest juz mega bum na stare imiona.Prawie kazde dziecko nazywa sie Maria,Marianna,Helena,Stanislaw,Franciszek.Fajnie,podoba mi sie.
 
My to jak postanowilismy starac sie to od razu sie smialismy jak dziecko nazwiemy


A jakie ziolka pijesz? Melise mozna?
A ja pochlonelam chinczyka na kolacje
Mięta, pokrzywa, rumianek wyleciały.
Weszłam już nawet na próbę z śliwkami bo się normalnie wykończę z myślą że muszę do toalety bo powinnam a nie umiem.
Właśnie popijam i mam nadzieję że nie zwrócę 🤤
 
Czesc. A ja nad ranem mam wrażenie że podbrzusze mi twardnieje. Obok blizny po cc czuje jakby tam się dzidzia stawiała. Chyba że już jestem przewrazliwiona.
A staram się nie jeść na noc nic takiego żeby nie mieć wzdec bo potem noc z głowy.
 
Mięta, pokrzywa, rumianek wyleciały.
Weszłam już nawet na próbę z śliwkami bo się normalnie wykończę z myślą że muszę do toalety bo powinnam a nie umiem.
Właśnie popijam i mam nadzieję że nie zwrócę 🤤
A probowalas utrzec dwa jablka,do tego pol kubka kleiku z siemienia lnianego i garsc musli?fajne,lekkie,ja codziennie takie cos zjadam i jakos funkcjonuje.
 
Hej kochane , my zawsze w weekend wstajemy o 7 tzn syn nas budzi a w tygodniu spokojnie do 9 śpi, współczuje mężowi 🙄 Asia ja tez będę chciała kosz Mojżesza do salonu, w sypialni będzie standardowo łóżeczko i kupię tym razem nianie , jak maluszek będzie spał zamknę drzwi i będę spokojna inaczej syn będzie ciagle tam biegał . I zacznie się przygoda ze spaniem w swoim pokoju synka , na początek kupimy łóżko domek taki bardzo niski , inaczej nie zasnę spokojnie . Dziś jedziemy do mojej prababci , chyba wie od mojej babci ze jestem w ciąży bo ta cudowna kobieta tak się cieszy ze obdzwoniła cały świat 😍
Ale wcześniej obiad u moich rodziców i moja mama wczoraj napomknęła o drozdzowkach z truskawkami i kruszonka to już thermomix zrobił czekam i do piekarnika , ucieszy się :) dziś tez wręczam prezent tacie , oby się spodobał :) miłego dnia :)
 
reklama
A weszlam na pare parafii na ochrzczonych w tym i zeszlym roku.Teraz jest juz mega bum na stare imiona.Prawie kazde dziecko nazywa sie Maria,Marianna,Helena,Stanislaw,Franciszek.Fajnie,podoba mi sie.
Ludzie w końcu mają pomału dość tych nowoczesnych imion i wracają do korzeni dlatego to jest fajne. Chodź powiem że czasem aż za dużo powtarzalność..
 
Do góry