reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny pisałam Wam że zjadłam wczoraj z apetytem kolację, masakra, wieczorem i w nocy myślałam, że umrę... Miałam takie wzdęcia i tak mi było niedobrze że już nie wiedziałam co mi się dzieje, chyba cieszyłabym się jakbym zwymiotowała 🙄 dobrze że teraz już mi przeszło i czuję na brzuchu zupełnie inaczej... Chyba już długo nie zjem jajecznicy... A u Was jak noc? 😁
 
Wstawac,co to ma byc :p
Ja już po śniadaniu tradycyjnie 🤪. Wędrówek w nocy na siku 3. I od 6 nie śpię bo w brzuchu orkiestra grała. Wszyscy u mnie jeszcze śpią uwielbiam ta ciszę.
Ja wieczorami też mam bóle żołądka. Szarpie mnie do 🤮 przy myciu zębów, ale nie wiem czy to nie kwestia tego, że się nastawiam psychicznie na to, bo w poprzedniej ciąży myłam wieczorem zęby 2 razy... no same się domyślcie czemu 🤪 Póki co wieczory to też wzdęcia, więc szybko czytam Małemu bajkę i idę spać, żeby jakoś przetrwać.
Mam tak samo z pasta do zębów nawet dziecięca zaczęłam myc ale też mnie szarpie po niej co my kobiety się mamy z tymi ciążami przecież to podobno najwspanialszy okres dla kobiet yhhy🤦‍♀️
 
My dziś znowu na obiadek do moich rodziców za tydzień zabierają Ulę do Poznania do mojego braciszka na tygodniowe wakacje. Syn nie chce jechać bo powiedział że ktoś musi się mamą zająć jak tata w pracy będzie 😁. A tak poważnie to muszę ich trochę rozdzielić bo codziennie tak się kłóca ze sobą że szok. Miłego dnia kochane 😘
 
Zosie teraz bardzo popularne :D

Wiecie jaki ja mam patent na szukanie imion? Wpisuje w google 'ochrzczeni parafia' i wchodze na strony roznych kosciolow i czytam imiona dzieciaków :D nie lubie tych ksiag imion, ani w kalendarzu szukac, bo mnostwo jest takich wymyślnych itp., a tak to w spisach pparafialnych caly przekrój :D
Ja polecam rejestr imion PESEL. Można znaleźć wszystkie imiona jakie występują w Polsce i do tego z jaką częstotliwością :) Wszystko na jednej liście.


 
Dziewczyny pisałam Wam że zjadłam wczoraj z apetytem kolację, masakra, wieczorem i w nocy myślałam, że umrę... Miałam takie wzdęcia i tak mi było niedobrze że już nie wiedziałam co mi się dzieje, chyba cieszyłabym się jakbym zwymiotowała 🙄 dobrze że teraz już mi przeszło i czuję na brzuchu zupełnie inaczej... Chyba już długo nie zjem jajecznicy... A u Was jak noc? 😁
Ja tez nie zjem ani jajecznicy,ani pizzy,ani kotleta,ani makaronu z sosem słodko kwasnym,pierogow,warzyw z patelni,lazanii,spaghetti.wiecie jaki paradoks?po kolei kazda potrawa,zjedzona ze smakiem, po kolei dzien po dniu w czerwcu wywoluje teraz mdlosci i obrzydzenie,jak ja moglam to zjesc .
 
Dziewczyny pisałam Wam że zjadłam wczoraj z apetytem kolację, masakra, wieczorem i w nocy myślałam, że umrę... Miałam takie wzdęcia i tak mi było niedobrze że już nie wiedziałam co mi się dzieje, chyba cieszyłabym się jakbym zwymiotowała 🙄 dobrze że teraz już mi przeszło i czuję na brzuchu zupełnie inaczej... Chyba już długo nie zjem jajecznicy... A u Was jak noc? 😁

Ja miałam do samo. Generalnie już przechodzą mi mdłości i wymioty ale wciąż zdarzają się wieczorami. Nie wiem kto wymyślił nazwę poranne mdłości 🙄
 
Dziewczyny jesteście niemożliwe 🙈😂 właśnie nadrobiłam jakieś 60 stron 👍🏻 co do płci, od samego początku ciąży czuję, że to dziewczynka. Nie wiem, czy intuicja mnie zawodzi, ale jak będzie chłopiec to się ogromnie zaskoczę 😂😂😂 w rodzinie zdania są podzielone, większość bliskich mówi, że dziewczyna, ale ostatnio śnił mi się mój nieżyjący tata, który powiedział, że na bank będzie chłopak- a ja skwitowałam go tekstem, że się myli 😂 tata często śni mi się w takich ważnych sytuacjach, ciekawe czy tym razem będzie miał rację 😂 dzidzia jest moim marzeniem, od skończenia 20 lat miałam tak silny instynkt macierzyński, że jakbym się postarała to chyba rozkręciłabym nawet laktację. 😂 teraz mam 25 lat, jestem rok po ślubie, jesteśmy 8 lat razem z mężem i dzidzia to naprawdę owoc naszej miłości... aż się wzruszyłam 😂 ah te hormony... co do imion- znamy je, damskie dość nietypowe, ale od zawsze chciałam tak nazwać córeczkę, chłopięce się tu przewinęło z wątpliwościami 😂🤫
 
Jak czytam o waszych ekscesach jedzeniowych to aż nie mogę uwierzyć mnie jeszcze ani razu nic nie zemdlilo od niczego nie odrzuciło i nie mam żadnych przeciwwskazań potrafię najpierw zjeść coś słodkiego a później zagryźć wędliną bo za slodko. Trochę też mnie martwi że nie mam takich objawów ale z synem też ani razu nie wymiotowałam. Cudowna taka cisza jak wszyscy jeszcze śpią bo ostatnio każdy hałas mnie doprowadza do szału mam wrażenie że słyszę go 10 razy głośniej niż kiedyś.
 
reklama
Jak czytam o waszych ekscesach jedzeniowych to aż nie mogę uwierzyć mnie jeszcze ani razu nic nie zemdlilo od niczego nie odrzuciło i nie mam żadnych przeciwwskazań potrafię najpierw zjeść coś słodkiego a później zagryźć wędliną bo za slodko. Trochę też mnie martwi że nie mam takich objawów ale z synem też ani razu nie wymiotowałam. Cudowna taka cisza jak wszyscy jeszcze śpią bo ostatnio każdy hałas mnie doprowadza do szału mam wrażenie że słyszę go 10 razy głośniej niż kiedyś.
Zazdroszczę i tak się powinno przechodzić ciąże 😁.
 
Do góry