reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Nie stresuj mnie bo ja w ogóle tego liczenia nie ogarniam 🙈😁 wkleję może co pokazuje mi aplikacja 🤔 u ginekologa byłam 11dni temu, wtedy wg USG był 6+1 🤷‍♀️ a ostatnią miesiączkę miałam 26 kwietnia
No to my jestesmy na szarym koncu listy,chyba,ze ktos jeszcze sie tajniaczy :)
Ja mam 30.04,wiec mam 4 dni mlodsza ciaze od Ciebie.Czyli z OM lekarz powinien byl wpisac date (26+7)-3mce,czyli 3 luty.
Wiec ja mam z OM 7.02,a z ostatniego usg akurat 3.02,ale wiadomo,ze to labilne.
 
Ja tak samo . Który masz już tydzień ? Ja mam wizytę 29 i to już będzie 13 tydzień OM . Więc myślę że zrobi przez brzuch.
Z jednej strony jak mialam operacje bo mialam guza na jajniku to lekarka mnie straszyła że nie zrobią mi laparoskopi przez moją wagę. Że jedynie tradycyjne cięcie. Mój lekarz się z niej śmiał bo wszystko poszło dobrze 😊
Wg OM powinno być 10+2 ale we wtorek lekarka powiedziała że z USG wychodzi młodsza o tydzień czyli 9+2 i wizyta 30tego. Mi zapowiedziała że będziemy się widywać co 2 tygodnie przez moją wagę bo boi się o nadciśnienie i cukier.
 
Nie wiem jak oni liczą, bo z USG wychodziła ciąża 3 dni młodsza i termin na 31.01 a z ostatniej miesiączki na 30.01 miedzy terminami jeden dzień różnicy, a w ciąży aż 3 dni.
 
Ja już po wizycie. Nie wpisuje się na listę bo się boje złych wieści. U mnie 10+3, 3,55 cm, krwiak niestety nie zniknął ale już tak nie zagraża, serduszko 158 :) i od jutra zaczynamy przygodę z heparyną, ale to żadna cena :) Będę teraz spokojna jakieś dwa dni 😅 Dziewczyny ja przeleżałam 5 tygodni w domu (w tym tydzień w szpitalu), cieszę się jak dziecko bo będę już mogła powoli wracać do życia :) dziś idę do Rossmanna 😍😍😍
 
reklama
Mogę Wam trochę podpowiedzieć bo z synem też byłam bardzo otyła i wygląda to tak badania przez brzuch są robione dużo później niż u innych ale może to i dobrze bo wolałam tak i mieć dokładne badania niż przez brzuch i nic nie zbadać . Ja przez całą ciążę nie miałam ani jednego super ladnego zdjęcia bo słaba widoczność na super sprzętach . Ciężkie są takie ciążę wiem sama kończyłam ja z wagą 115kg ale mam super 3 latka teraz jestem 14 miesięcy po resekcji żołądka i z wagi 124kg co nie była najwyższa na 69kg i też ciężki przypadek bo po operacji słabe przyswajanie wszystkiego jak macie jakieś pytania pytajcie bo wiem że otyłość będzie pewnym problemem ale da się wszystko przeskoczyć 😘
No ja miałam w planach po kilkudziesięciu nieudanych dietach na zdecydowanie się na krok zgłoszenia się o pomoc i operacje bariatryczna ale los chciał inaczej i jest ciąża. Martwię się bo się naczytałam problemów z taka wagą i ciąża, że ginekolodzy krzywo patrzą i potem na porodówce. Tego głównie się obawiam i zdrowia dziecka. Jeszcze jak mi powiedziała że tydzień młodsza to już siebie za to winie..
 
Do góry