reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Ja to bardziej jestem nakręcona na urządzanie pokoju, tylko chłopu coś powoli idzie ten remont i dopiero gładź robi. A potem same przyjemności typu wybór farby i mebli 😍 I tapetę chce, mężu to się załamie już to widze 😉
[/QUOTE]
Ja też już wszystko wymyśliłam 😅 jak będzie dobrze to pod koniec wakacji remont, malowanie, urządzanie pokoiku. No nie mogę się poprostu doczekać aż zacznę myśleć o takich przyjemnostkach 😍 My już magiczne 30 za sobą, jesteśmy wyimprezowani, wypodróżowani i już tylko czekaliśmy oboje na tą „zmianę”.
 
Mi wszystkie aplikacje pokazują inaczej, niż powiedziała ginekolog. Cały czas nie wiem jak jest poprawnie [emoji51] trochę się boję, że wylicza mi za wezwanie termin, bo ja dzieci urodziłam po terminie. Więc może się skończyć tak, że będę musiała się stawić na wywołanie, a prawdziwy termin jeszcze nie minie...
 
Wrzucam na szybkości :) kciukiiiii :)
Kalendarz wizyt:
18.06
@Mixme92 15:00 wizyta;
@justa_w 17:00 wizyta;
@anusiaanusia 17:00 wizyta;
@Anqua81 wizyta;


19.06
@Smerfetka_em 8:00 wizyta;
@M@lly 9:20 wizyta;
@JoannaMB 10:00 wizyta;

22.06
@KasiaKar 10:30 wizyta;
@Izkawalizka 11:20 wizyta;
@Elka1306 17:00 wizyta;
@Angelika22 19:10 usg prenatalne;

23.06
@Inka91 10:20 usg prenatalne;
@M@lly 11:00 wizyta ppc;

24.06
@Pawlinka82 9:00 wizyta;
@Ola1994 10:00 wizyta;
@Izkawalizka 11:45;

25.06
@Angelika22 wizyta z usg;
@AnMil 18:45 wizyta z usg;
@Lebiooda usg prenatalne;

26.06
@Agnieszka40 9:00 usg prenatalne;
@topka55 15:00 wizyta;
@asia333podlasie wizyta;

29.06
@Patka0000 10:30 wizyta;
@Magdalena5 13:00 usg prenatalne;
@Andzia155 16:00 wizyta;
@Magdalena5 16:20 wizyta;
@Paulinad wizyta;

30.06
@D4ri4 12:30 wizyta;
@Andzia155 12:50 usg prenatalne;
@JoannaMB 16:30 usg prenatalne;
@Asij3090 18:45 wizyta;
@Annasol93 usg prenatalne;
Dziękuję za wpis. A godzina 15😚
 
Mi wszystkie aplikacje pokazują inaczej, niż powiedziała ginekolog. Cały czas nie wiem jak jest poprawnie [emoji51] trochę się boję, że wylicza mi za wezwanie termin, bo ja dzieci urodziłam po terminie. Więc może się skończyć tak, że będę musiała się stawić na wywołanie, a prawdziwy termin jeszcze nie minie...
Mnie do mojego terminu nie będą trzymać więc się tego nie trzymam abym do 36 tyg donosiła.
 
A ja mam pytanie, bo mi ogólnie lekarz już po 1 wizycie powiedział że jak będzie mnie bolał jajnik, kręgosłup w dole itp to mam wziąć bez zastanowienia nospe bo tak nie może być, bo wtedy macica się spina itp, na ostatniej wizycie właśnie mi powiedział że czuje ze miałam mocno spieta macice przez te 2 tyg jak się nie widzieliśmy i dał mi duphaston, powiedzcie czy bierzecie do tego jeszcze dodatkowo nospe jak jest taka potrzeba? Bo wczoraj wieczorem właśnie bolał mnie jajnik i tak się nad tym zastanawiałam czy jak biorę duphaston to nospe też mogę 🤔
 
A ja mam pytanie, bo mi ogólnie lekarz już po 1 wizycie powiedział że jak będzie mnie bolał jajnik, kręgosłup w dole itp to mam wziąć bez zastanowienia nospe bo tak nie może być, bo wtedy macica się spina itp, na ostatniej wizycie właśnie mi powiedział że czuje ze miałam mocno spieta macice przez te 2 tyg jak się nie widzieliśmy i dał mi duphaston, powiedzcie czy bierzecie do tego jeszcze dodatkowo nospe jak jest taka potrzeba? Bo wczoraj wieczorem właśnie bolał mnie jajnik i tak się nad tym zastanawiałam czy jak biorę duphaston to nospe też mogę 🤔
Ja teraz nie czuje aż takiego napięcia ale w poprzednich ciążach brałam nospe i to dużo bo miałam takie bóle często.
 
reklama
Do góry