reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
U Nas na 100% magiczny strzał 18 kwietnia😅🤦‍♀️ A ostatnia miesiączka 8 kwietnia. Ja mam cykle 24-26 dni. Owulacje 10-11 dzień cyklu.
Ja właśnie obstawiam 18 kwietnia, ostatnia miesiączka 6 kwietnia. Cykle mam idealnie równe 26 dni. Ale u mnie to była totalna wpadka, więc ręki sobie nie dam uciąć kiedy zaszłam 😅🤷🏻‍♀️
 
Ja osttanio na wizycie pytałam lekarza jak to jest, bo też nie wiedziałam jak to liczyć, powiedział mi że np 8+0 to jest mówi że zaczął się 9 tydzien, a 8+6 że się skończył 9 tydzień i jutro (czyli jak bd 9+0) zaczynam 10 :D
Dokladnie tak I ja mam powiedziane
Te aplikacje są do du ...
Moja aplikacja preglife pokazuje mi 12 tydzień ( 11i1 dzień )
A flo pokazuje 12 tydzień i 3 dzień 😱🤷🤷
A z tego co widzę ja mam termin na 7 stycznia a Ty na 8 ?
7 styczen to rowny tydzien przedemna.
 
czy któraś pomoże rozwiać wątpliwości w sprawie umawiania się na badania prenatalne? w którym tygodniu się umawialyście, którym tygodniem się sugerowałyście, tym skończonym czy bieżącym?
 
Nie jesteś sama - 4:20 A ja oczy jak 5 zł, przy czym w ciągu dnia nie robię sobie ostatnio żadnych drzemek.. 😬 otworzyłam okno, żeby wpuścić trochę rześkiego powietrza, ale ptaki tak się drą, że zaraz mi męża obudzą 😅

Jak tak dalej będzie z tą bezsennością to rozmowy na forum będą się toczyć 24h na dobę i potem 1000 stron do nadrobienia😂

U nas to różnica miedzy dziećmi będzie 6,5 roku więc kompletnie nie mam nic po synku. A tu jednak trzeba trochę kupić. Wózek planuję kupić używany . Mieszkam na wsi , mam duże podwórko więc w zimę spacerki będę robić po podwórku a do lata to już pewnie do spacerówki się przesiądziemy.

Ja to tez Myśle o używanym wózku, ale zobaczymy czy coś fajnego znajdę.

Ja się już nie mogę doczekać aż coś kupię. Bronię się przed stronami z wózkami jak mogę, ale jak już zacznie być bezpieczniej to chyba zwariuje w „szale zakupowym”😍

Ja to bardziej jestem nakręcona na urządzanie pokoju, tylko chłopu coś powoli idzie ten remont i dopiero gładź robi. A potem same przyjemności typu wybór farby i mebli 😍 I tapetę chce, mężu to się załamie już to widze 😉
 
reklama
Do góry