reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
Dziewczyny dziekuje wszystkim za odp odnośnie kwasu foliowego :)
Wiecie co apropo zaświadczenia o ciąży, ja powiedziałam mojej Pani dyr a ona właśnie też mi mówiła abym przyniosła zaświadczenie i wysłała je do zarządu firmy.
Czy jest tu mamusia jakąś ze śląska, jak Ja :)?
Hej ja też jestem że Śląska 😊

Hej dziewczyny! Też dzisiaj bezsenna nic, ale ani nie wchodziłam na forum, bo myślałam, że tylko ja tak mam. A tu proszę... 😊 Nie spałam od 1:00 do 4:00 chyba, a jak już mi się udało, to mnie synus obudził...
Buzka dla Was, miłego i spkojnego dnia dla Wszystkich. Dzisiaj wyczuwam same dobre informacje ❤️😘
 
U mnie sie coś chmurzy. Ale właśnie oglądam pogodę i pokazuje że w całej Polsce dzisiaj ma być deszcz i burze.
Jezdzicie dziewczyny na rowerze ??
Ja mam zakaz od lekarza 😭 a to był mój jedyny środek transportu. W poprzedniej ciąży mogłaś jeździć. Do 7 miesiąca jeździłam . Tak mi brakuje mojego rowerka. Wsiadałam i jechałam sobie do sklepów na zakupy a tak uziemiona w domu. 🙈🤷
Ja jeżdże na rowerze to mój jedyny transport do pracy. Nie wyobrażam sobie nie jeżdzic na moim rowerku.


Ja biorę aspiryne 150mg jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży zalecenie lekarza po ostatnich poronieniach.

Pochodzę ze ślaska z Bytomia ale mieszkam w uk
 
reklama
Cześć dziewczyny. A dla mnie zapowiada się mega ciężki dzień... Zrobiłam sobie wczoraj z synkiem drzemkę popołudniu i przez to zsnęłam dopiero ok 23.30 bo młody nie mógł zasnąć, a obudził się już o 6.30 🙄 jestem kompletnie niewyspana, boli mnie głowa i najchętnie jeszcze bym spala...już czuję że to będzie zły dzień ehh... Zresztą syn też się nie wyspal bo od rana ma zły humor 🙄

Ja za wizytę z USG płacę 150 zł. USG prenatalne 260 zł.
 
Do góry