reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Co do płci, to powiedział mi, że na chwilę obecną nie jest w stanie powiedzieć, ponieważ z tego co widzi może być to i chłopiec i dziewczynka. Powiem szczerze, że na chwilę obecną wolę żeby nie mówili jak nie są pewni niż słyszeć, że jednak nie ta płeć tylko inna. Okruszek w brzuchu bardzo żywiołowy pokazywał się z każdej strony machał rączkami i nóżkami.
 
Co do płci, to powiedział mi, że na chwilę obecną nie jest w stanie powiedzieć, ponieważ z tego co widzi może być to i chłopiec i dziewczynka. Powiem szczerze, że na chwilę obecną wolę żeby nie mówili jak nie są pewni niż słyszeć, że jednak nie ta płeć tylko inna. Okruszek w brzuchu bardzo żywiołowy pokazywał się z każdej strony machał rączkami i nóżkami.
Ale fajnie :) Ja mam dzisiaj usg o 17 A test pappa mam 1 lipca
 
Cześć dziewczyny, nadgonić za waszymi wpisami to sztuka, ale fajnie bo jest wiele ważnych informacji, które w moim przypadku są bardzo wartościowe w związku z pierwszą ciążą.
Jestem z woj. zachodniopomorskiego mam 33 lata i proszę o wpisanie mnie na listę 😁
Obecnie jestem w 11+5
Planowany termin z OM 03.01.2021 z wczorajszego badania prenatnego 26.12.2020. - wielkość okruszka 6,2 cm wszystko jest wporzadku Chociaż dzisiaj oczekuje na telefon z wynikami krwi lekarza w związku z testem Pappa
Daria ja też z zachodniopomorskiego 🙂. Część mamusie i nas pogoda się zepsuła pada deszcz i już się boję że dziś będę fatalnie się czuć ehh. Tyle nadkrobalyscie ale czytam na bieżąco w niektórych tematach się w ogóle nie orientuje. Przykro mi że tak bardzo się zamarwiacie wiem że macie źle doświadczenia ale tym razem musi się wszystkim udać i bądźmy dobrej myśli. Ja wczoraj jak wzięłam ten torecan do południa to faktycznie wieczorem się czułam trochę lepiej mdliło mnie ale nie aż tak bardzo dało się jakoś wytrzymać. Dziś już po śniadaniu nawet zjadłam kanapki z pomidorem a od początku nie mogłam na niego nawet spojrzeć. Takze jakiś mały progres jest. Miłego dnia szczęśliwych wizyt ja jutro o 10 😁.
 
reklama
Daria ja też z zachodniopomorskiego 🙂. Część mamusie i nas pogoda się zepsuła pada deszcz i już się boję że dziś będę fatalnie się czuć ehh. Tyle nadkrobalyscie ale czytam na bieżąco w niektórych tematach się w ogóle nie orientuje. Przykro mi że tak bardzo się zamarwiacie wiem że macie źle doświadczenia ale tym razem musi się wszystkim udać i bądźmy dobrej myśli. Ja wczoraj jak wzięłam ten torecan do południa to faktycznie wieczorem się czułam trochę lepiej mdliło mnie ale nie aż tak bardzo dało się jakoś wytrzymać. Dziś już po śniadaniu nawet zjadłam kanapki z pomidorem a od początku nie mogłam na niego nawet spojrzeć. Takze jakiś mały progres jest. Miłego dnia szczęśliwych wizyt ja jutro o 10 😁.
A dokładniej z jakich stron jesteś, może jesteśmy gdzieś blisko siebie?
 
Do góry