reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Mąż miał dziś po pracy smażyć kotlety, a właśnie złapała mnie taka ochotę na zupę pomidorowa, że ruszam z kanapy na zakupy. Czy też macie czasem takie nagle zachcianki? 😁
 
Mąż miał dziś po pracy smażyć kotlety, a właśnie złapała mnie taka ochotę na zupę pomidorowa, że ruszam z kanapy na zakupy. Czy też macie czasem takie nagle zachcianki? 😁
Ja wczoraj wieczorem na brzoskwinie z puszki. A ze nie bylo, to otworzyłam sloik śliwek :D
 
U mnie słodkie słodkie słodkie i jeszcze raz słodkie ❤️❤️ i poza tym mało co czuje, senność czasem, głód nadmierny i częsty, ale ogólnie nie czuje się ciazowo jakoś szczególnie 🤷‍♀️🤷‍♀️
 
reklama
a ja mam dość. dziewczyny z pracy mają problem z tym, że jestem w ciąży i że nie wiadomo kiedy pójdę na L4 bo nie mogą sobie nic przeze mnie zaplanować...mam po prostu dość..czuje się różnie, ale jeszcze na siłach do pracy. mam ochotę iść na L4 mimo wszystko, żeby nie mieć stresu, bo jest taka atmosfera...
 
Do góry