reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniówki 2021

reklama
Piję dużo wody... Zjadłam właśnie zupę, może będzie coś lepiej. W sumie to dobrze śpię ale dzisiaj musiałam wstać wcześnie bo mąż przed pracą musiał zawieźć auto do mechanika i musieliśmy się z synkiem też zebrać, żeby do mechanika jechać na dwa auta, mąż nas odwiózł do domu i pojechał do pracy... Może faktycznie z niewyspania ( wczoraj byłam wyspana, też byłam słaba ale dziś jest gorzej) no i pogoda dzisiaj koszmarna, od rana pada... Najchętniej to bym właśnie poszła sobie spać, ale nie ma jak 😁 chyba namówię syna popołudniu na drzemkę🙏 chociaż nie lubię jak śpi w dzień bo idzie bardzo późno wieczorem spać, ale trudno 😁
Ja dziś też się czuje mega słabo. Zjadłam tosta na śniadanie i pączka potem. Ale jak wstaje to czuję że muszę się zaraz położyć... Obiecalam, że dziś trochę ogarnę mieszkanie zanim mąż wróci z pracy (cały weekend on mnie że wszystkiego wyręczał), ale nie mam siły wstać z kanapy 😭 jeszcze kot na mnie leży.. 🤣
 
Ja dziś też się czuje mega słabo. Zjadłam tosta na śniadanie i pączka potem. Ale jak wstaje to czuję że muszę się zaraz położyć... Obiecalam, że dziś trochę ogarnę mieszkanie zanim mąż wróci z pracy (cały weekend on mnie że wszystkiego wyręczał), ale nie mam siły wstać z kanapy 😭 jeszcze kot na mnie leży.. 🤣

Jakbym o sobie czytała ( tylko nie mam kota 😁 ) . Zrobienie jakiegoś obiadu i powieszenie prania to dzisiaj szczyt moich możliwości 😁
 
W szpitalu mi podawali w 13 tyg w pierwszej ciąży a teraz nie chciał mi przepisać 😞 bo powiedział że to pierwszy trymestr.
jeżeli wymiotujesz więcej niż 5-7 razy dziennie to ja udałabym się do innego lekarza. ja w pierwszej ciąży dostałam torecan dopiero jak prawie zemdlalam w rękach ginekologa. Wcześniej mi nie wierzył jak mówiłam że nie mam już na nic siły. Teraz bez najmniejszego problemu. nie wiem dlaczego lekarze uznają że skoro to 1 trymestr to można całe dnie wymiotować nic nie jeść, nie pić i czuć się całymi tygodniami fatalnie.
 
reklama
Tylko jak to na tym forum tu zrobić hmmmm?
Przejrzałam trochę opcje i chyba nie da się🤔ale może któres bardziej doświadczone dziewczyny będą widzieć, ja od niedawna korzystam z tego forum
Na suwaczki.pl robicie sobie suwaczek, kopiujcie link dedykowany dla babyboom i wklejanie w sygnaturach w swoim profilu. Mogę zrobić screeny jak ktoś będzie potrzebował
 
Do góry