reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Cześć dziewczyny!
U mnie na razie okres spóźnia się 3 dni. Testy negatywne. Tylko datę ostatniej miesiączki miałam taką nie wiadomo jaka bo najpierw było plamienie a potem krótko krwawienie więc nie wiem jaka datę przyjąć za początek cyklu... sprawdzę za 2 dni chyba że pojawi się okres... chciałabym ciążę jednak
Trzymam kciuki 😍
 
reklama
Cześć dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was miała w ciąży brazowe plamienia ? Moja beta we wtorek tydzień temu 69,4 dziś 1850 , progesteron 33,50. Przyjmuje luteinę i duphaston a mimo tego mam brazowe plamienia.. lekarz stwierdził ze skoro progesron jest taki wysoki to ciąży nic nie zagraża..
 
Cześć dziewczyny mam pytanie, czy któraś z Was miała w ciąży brazowe plamienia ? Moja beta we wtorek tydzień temu 69,4 dziś 1850 , progesteron 33,50. Przyjmuje luteinę i duphaston a mimo tego mam brazowe plamienia.. lekarz stwierdził ze skoro progesron jest taki wysoki to ciąży nic nie zagraża..
Witaj Natasza, ja w pierwszej ciąży plamiłam do 3 miesiąca
 
Witam Wszystkie przyszłe mamusie Styczeń 2021😊 również jestem jedną z Was, 3 pozytywne testy ciążowe, 3 razy robiona beta hcg, która rośnie 😁 jutro mam pierwsze usg, w klinice wczesnej ciąży w uk, mam nadzieję ze wszystko bedzie dobrze, że zobaczę swoja kropeczkę, ta ciąża jest dla nas cudem, gdyż staralismy sie z mężem kilka lat, jesteśmy po nieudanych in vitro, moje amh bardzo niskie, nie miewalam owulacji, ostatnie in vitro w lutym mieliśmy tylko 1 komórkę nie udawało sie pobrać więcej pomimo najwyzszych dawek leków, a tu taki cud... Bardzo się cieszę ze jestem wśród Was 😊
 
Witam Wszystkie przyszłe mamusie Styczeń 2021😊 również jestem jedną z Was, 3 pozytywne testy ciążowe, 3 razy robiona beta hcg, która rośnie 😁 jutro mam pierwsze usg, w klinice wczesnej ciąży w uk, mam nadzieję ze wszystko bedzie dobrze, że zobaczę swoja kropeczkę, ta ciąża jest dla nas cudem, gdyż staralismy sie z mężem kilka lat, jesteśmy po nieudanych in vitro, moje amh bardzo niskie, nie miewalam owulacji, ostatnie in vitro w lutym mieliśmy tylko 1 komórkę nie udawało sie pobrać więcej pomimo najwyzszych dawek leków, a tu taki cud... Bardzo się cieszę ze jestem wśród Was 😊
Cudownie!! Gratuluję i życzę Najukochańszej Kropeczki 😍 Same Cuda w tym maju hi hi
Powodzenia 😘😘
 
reklama
Witam Wszystkie przyszłe mamusie Styczeń 2021😊 również jestem jedną z Was, 3 pozytywne testy ciążowe, 3 razy robiona beta hcg, która rośnie 😁 jutro mam pierwsze usg, w klinice wczesnej ciąży w uk, mam nadzieję ze wszystko bedzie dobrze, że zobaczę swoja kropeczkę, ta ciąża jest dla nas cudem, gdyż staralismy sie z mężem kilka lat, jesteśmy po nieudanych in vitro, moje amh bardzo niskie, nie miewalam owulacji, ostatnie in vitro w lutym mieliśmy tylko 1 komórkę nie udawało sie pobrać więcej pomimo najwyzszych dawek leków, a tu taki cud... Bardzo się cieszę ze jestem wśród Was 😊
Witaj !Cudowna wiadomość😍😍😍 gratuluję 😊😊😊
 
Do góry