reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

reklama
To mnie okłamał lekarz bo powiedział, że na tak wczesnym etapie to oni nikomu teraz nie robią, żeby nie narażać ich i pacjentów. I dopiero jak pewne będzie to mi odblokuję wizytę i będę ją miała tak za 3 tygodnie. Mówiłam mu o wizycie w szpitalu. To tak jakby nas skreslił, że po co robić jak i tak nie dotrwam 😭

Mi tam usg zrobił bez problemu a był to jakiś 4 tydzień wtedy.

Pięknie. Dużo zdrówka dla Was. Ja mam kota w domu i co tu z nim zrobić 😬

Trzeba dopieszczać żeby nie popadł w depresje. To nie był żart. :cool2:
Ja też będę bronić kotów, bo jestem z rodziny kociarzy (obecnie mam pięć futer na stanie).
Mąż sprząta kuwety i to tyle ze zmian.

Yyy szok 😂 A ile pijecie wody dziewczyny? Ja tak 2.5 litra dziennie, a łażę normalnie siku. Tak jak przed ciąża.
A macie większe brzuchy czy tak jak było?
Bo ja mam wypukły, a normalnie sikam. Może to jest jakaś teoria, że albo się pęcherz powiększy i brzuch wystaje, albo nie ma brzucha a często trzeba siku robić 🤔🙄😁

Nic 🤷 ja tam kotów będę bronić 😁 Tak się na nich wszystko zwala a większość zaraża się toksoplazmoza przez nie mycie warzyw i owoców. Podobno, żeby się zarazić od kota to trzeba by posprzątać kuwetę i zjeść coś potem tymi brudnymi rękami 😉

Ja nie lubię wody, mogę tylko pić gazowaną z limonką/cytryną, bo inaczej nie ma szans na wypicie. Samej wody to może piję litr, ale ja jestem herbaciara więc dziennie wlewam w siebie jeszcze jakieś 6-8 kubków.
Od czasu do czasu soczek więc nie jest chyba źle. Brzuchol mam, ale to dlatego, że się w zeszłym roku zapuściłam więc widać ciąże spożywczą a na dziecia jeszcze trochę trzeba poczekać.

Styczniowe Mamy a w jakim wieku jesteście?

W sierpniu stuknie mi 35 i to moja pierwsza ciąża.

Ojeju, to czuje się troszkę jak dziecko teraz, bo ja mam 20 lat i 1 ciąża 😂

Dla mnie to żaden problem, mam 11 lat młodszego brata więc mam towarzystwo w różnym wieku. ;)
 
Kochane nawet nie macie pojęcia jak mi ulżyło! Właśnie przyszły wyniki z bety i z tarczycy, bo w piatek miałam wynik podwyższony o 0,35. Jeśli chodzi o betę to z 925,7 wzrosła do 3296❤ a tarczyca jest również w porządku ❤ Nie wiem w takim razie skąd wziął się ten podwyższony wynik z piątku, a robiłam w tym samym laboratorium🤔
Hej czy data Twojej ostatniej miesiaczki to 02.04 czy cos pomieszałam? 😊
 
Cześć dziewczyny!
U mnie na razie okres spóźnia się 3 dni. Testy negatywne. Tylko datę ostatniej miesiączki miałam taką nie wiadomo jaka bo najpierw było plamienie a potem krótko krwawienie więc nie wiem jaka datę przyjąć za początek cyklu... sprawdzę za 2 dni chyba że pojawi się okres... chciałabym ciążę jednak
 
Ja miałam dwa dni między wynikiem 927 a 3296, więc wydaje mi się, że nie powinnaś się martwić ☺ Można też sprawdzić takie przedziały bety i ile powinno być min. w poszczególnym tygodniu😊
 
reklama
cześć dziewczyny!
Witam się nieśmiało. Miesiączka spóźnia się 3 dni. Testy negatywne! Boże co za nerwy! Czy ktoś jeszcze czeka w niepewności?
 
Do góry