reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Jeju, ale jestem zła! Muszę Wam tutaj napisać bo zaraz mnie rozniesie... Zachowuje się jak choleryk 🤦‍♀️😁 zmobilizowałam się w końcu i zaczęłam robić ciasto z truskawkami. Pierwsze co to rozwaliła mi się tortownica... Jak chciałam ją zamknąć to cały mechanizm się rozwalił 🤦‍♀️ no nic, znalazłam małą kwadratową blaszkę, biszkopt już w piekarniku ale okazało się że nie mam żelatyny 🙄 a potrzebna mi do kremu budyniowego... Sprawdzalam w szafkach i przy okazji połowa jednak szafki wysypała mi się nie głowę... Masakra. Dzwoniłam do męża, wstąpi do sklepu jak będzie wracał z pracy. Ale tak to już by ładnie tężało w lodówce a tak trzeba znów czekać 😒
 
reklama
Moja też się nie nadaje do opieki nad dziećmi i boję się z nią syna zostawiać... a po drugiej ona w ogóle nie dba kompletnie o higienę... A po trzecie teść ma niezłe jazdy i ogólnie od 3 lat mąż z nim nie rozmawia (mimo że to jego ojciec i mieszkamy w sumie w jednym domu, ale żyjemy jak sąsiedzi z bloku), no i ja też z nim nie rozmawiam, bo bardzo obraził moją rodzinę bez powodu i on nawet nie czuje skruchy.... Także nie ma opcji...
Moja teściowa moje dziecko straszy pasem i ogólnie nie jest babcia, która kocha, tylko tresuje...
Teść jest też jakiś chory i dziwny, ale z nim na szczęście mam znikomy kontakt.
Czy wszystko poprasowane.Czy moze leniwa synowa ino wciepała do pòłki :p
Ooo właśnie to! Przy okazji zobaczy lodówkę, łazienkę i każdy pokój 🤣
 
Moja teściowa moje dziecko straszy pasem i ogólnie nie jest babcia, która kocha, tylko tresuje...
Teść jest też jakiś chory i dziwny, ale z nim na szczęście mam znikomy kontakt.

Ooo właśnie to! Przy okazji zobaczy lodówkę, łazienkę i każdy pokój 🤣
Lodowke koniecznie czy masz pieczen i rolady na niedziele dla syna....:p
 
Czy wszystko poprasowane.Czy moze leniwa synowa ino wciepała do pòłki :p

U mnie to raczej odwrotnie, ja lubię mieć poprasowane 😁 w ogóle moja pralka chodzi codziennie, już kiedyś usłyszałam ile to piorę i piorę 😁 bo ona mało co pierze

Jak zwykle...rodzinka...ja najpierw wysluchiwalam,kiedy bedzie wnuk,ze wiecznie mloda nie bede,a jak powiedzialam o ciazy to byla kwasna mina jak cytryna.Ja pier....
A mieszkacie gdzieś blisko siebie? Ja w pierwszej ciąży jak miałam problemy i musiałam leżeć to usłyszałam od teścia, że sobie wymyślam, kiedyś kobiety rano zbierały ziemniaki a wieczorem rodziły, a teściowa stwierdziła, że do samego końca krowę doiła jak była ciąży z moim mężem i jakoś nic jej nigdy nie śmierdziało... także taka oni mają wizję świata 😁 zresztą to co z nimi przeżyłam odkąd pojawił się pierwszy syn to można byłoby trudne sprawy nakręcić 😁😁 niestety uraz pozostaje i teraz jest jak jest. Szkoda tylko że mąż nie chce się wyprowadzić, bo ja najchętniej zamieszkałabym jak najdalej stąd :-)
 
To ja mam cudowna teściowa w ogóle się nie wtrąca nie przyjeżdża nie zapraszana, jak ją odwiedzamy to zawsze pyszny obiadek podany🙂 póki co teściowa na 5+
 
Jeju, ale jestem zła! Muszę Wam tutaj napisać bo zaraz mnie rozniesie... Zachowuje się jak choleryk 🤦‍♀️😁 zmobilizowałam się w końcu i zaczęłam robić ciasto z truskawkami. Pierwsze co to rozwaliła mi się tortownica... Jak chciałam ją zamknąć to cały mechanizm się rozwalił 🤦‍♀️ no nic, znalazłam małą kwadratową blaszkę, biszkopt już w piekarniku ale okazało się że nie mam żelatyny 🙄 a potrzebna mi do kremu budyniowego... Sprawdzalam w szafkach i przy okazji połowa jednak szafki wysypała mi się nie głowę... Masakra. Dzwoniłam do męża, wstąpi do sklepu jak będzie wracał z pracy. Ale tak to już by ładnie tężało w lodówce a tak trzeba znów czekać 😒
Jeden dzień robiłam babeczki i okazało się że zapomniałam dać cukier 😅
Na drugi dzień brownie z malinami i jak wystudzilam, kroje a ono niedopierczone 😅 oczywiście przed ciąża nigdy nie zdarzały mi się takie rzeczy 🙄🤷🏻‍♀️
 
reklama
U mnie to raczej odwrotnie, ja lubię mieć poprasowane, a ona tylko do półki wrzuca o ile zdecyduje się w końcu coś wyprać i zaw 🤦 w sumie to nie wiem co o

A mieszkacie gdzieś blisko siebie? Ja w pierwszej ciąży jak miałam problemy i musiałam leżeć to usłyszałam od teścia, że sobie wymyślam, kiedyś kobiety rano zbierały ziemniaki a wieczorem rodziły, a teściowa stwierdziła, że do samego końca krowę doiła jak była ciąży z moimi mężem i jakoś nic jej nigdy nie śmierdziało... także taka oni mają wizję świata 😁 zresztą to co z nimi przeżyłam odkąd pojawił się pierwszy syn to można byłoby trudne sprawy nakręcić 😁😁 niestety uraz pozostaje i teraz jest jak jest. Szkoda tylko że mąż nie chce się wyprowadzić, bo ja najchętniej zamieszkałabym jak najdalej stąd :-)
Hahahaha-ja z kolei uslyszalam,ze zle sie czuje w ciazy,bo to juz "taki wiek"i ze dlugo nie bylam w ciazy,za duzy odstep.I tez uslyszalam,ze ona sie bardzo dobrze wciazach czula :p
Czytaj-Tys jes staro i przewrazliwiono. :D
 
Do góry